שאלה רצינית: האם גל גדות מתכוננת גם לנשום מתישהו בשנתיים הקרובות? לא? כי בהסתמך על כל ידיעות הליהוק שלה מהתקופה האחרונה, יומן הגי'מייל של גדות נשמע כמו אחד המקומות הצבועניים והמסקרנים ברשת. בסוף השבוע פורסם שחברת ההפקה של גדות ובן זוגה, ירון ורסנו, תפיק סדרת רשת לערוץ נט ג'יאו (מבית נשיונל ג'אוגרפיק).

נשיונל ג'אוגרפיק ערכה בסוף השבוע פאנל חשיפה לתכנים החדשים שמצופים לעלות אצלה בתקופה הקרובה, בהם גם "#אימפקט", סדרה דיגיטלית בשישה פרקים שתעסוק בנשים יוצאות דופן מסביב לעולם, שמתמודדות עם אתגרים וקשיים שונים. כן, נשמע קצת מעורפל, אבל כיוון שהסדרה נמצאת עדיין בשלבי הפקה, נסלח לנשיונל ג'אוגרפיק ולגדות על התאור החלקי הזה.

"לא יכולתי לחשוב על שותפה טובה יותר מגל גדות לסדרה דיגיטלית כל כך מעוררת השראה, שעוסקת בנשים צעירות ואמיצות, שבוחרות לא להיות מוגדרות על ידי הנסיבות שלהן, אלא ליצור בעצמן את סיפוריהן", אמרה קורטני מונרו, נשיאת רשתות הטלוויזיה הבינלאומיות בנשיונל ג'אוגרפיק. "אלה סיפורים על נחישות והתמדה שצריך לספר, ובכך נשחרר אותם קודם כל בפלטפורמות דיגטליות ורשתות חברתיות - נעורר מודעות להישגים שלהן בקרב קהלים רחבים יותר".

מטעמה של גדות נמסר: "זה כבוד גדול עבורי לעורר מודעות לנשים הצעירות האלה, שהן גיבורות של ממש שחיות בינינו. שיתוף הפעולה עם נשיונל ג'אוגרפיק פירושו חשיפה עולמית ענקית וחסרת תקדים, שתבטיח ש'#אימפקט' תגיע לקהל הכי גדול שיש. אנחנו יוצרים השפעה אמיתית בכך שאנחנו חולקים את הסיפורים הנפלאים האלה שיעצימו, ירוממו ויעניקו השראה לנשים מסביב לעולם".

במקביל לעבודה על "#אימפקט", חברת ההפקה של גדות ו-ורסנו עובדת על הפקת סדרה עלילתית שתספר את סיפורה של השחקנית ההוליוודית והממציאה הדי לאמאר (גדות צפויה לשחק גם את התפקיד הראשי בסדרה), וכן על הפקת גרסה אמריקאית לדרמה הקומית "מלכות", שעונתה הראשונה שודרה בהוט בשנה שעברה. אם לא די באלה, "וונדר וומן 1984", סרט ההמשך ללהיט שהפך את גדות לכוכבת בינלאומית ב-2017, יצא בקיץ הקרוב.