האם קוונטין טרנטינו, אחד הבמאים הגדולים בעולם - ותושב מזדמן בצפון תל אביב - נוהג לצרוך קוקאין? לפי בראד פיט, התשובה היא לגמרי כן. פיט, שעלה לבמה בטקס פרסי מבקרי הקולנוע של ניו יורק, סיפר על הבמאי אתו עבד בסרט "היו זמנים בהוליווד", שזיכה את השניים בפרסי גלובוס הזהב מוקדם יותר השבוע - את טרנטינו על פרס התסריט ואת פיט על פרס שחקן המשנה. 

במהלך הטקס הניו יורקי, שהתקיים במסעדת TAO Downtown בעיר, עלה פיט להציג את פרס התסריט הטוב ביותר עבור טרנטינו וסיפר שהבמאי הוא "האדם היחיד שאני מכיר שצריך קוקאין בשביל להפסיק לדבר" משפט שהרים מספר גבות בקרב הנוכחים, ולמרבה הצער לא תועד. פיט גם התבדח על הסרט של טרנטינו בו הוא מככב וציין כי "סוף-סוף, אחרי כל הזמן הזה (יש) סרט על הוליווד". בנוסף, סיפר השחקן לקהל על נישואיו של טרנטינו והילד שבדרך. "אולי הסרט האחרון שלו יביא שלום במזרח התיכון", אמר.

למעשה, לא מדובר במקרה הראשון הקושר בין השניים לצריכה של סמים. בשנת 2009 טרנטינו התראיין לתכנית הרדיו של הווארד שטרן לקראת עליית הסרט "ממזרים חסרי כבוד" - שיתוף הפעולה הקודם שלו עם פיט. באותו ראיון, הוא סיפר כיצד נעזר בשחקן במהלך הצילומים כאשר חשק בחומרים מסוימים, וחשף כי המחווה השווה ביותר שלו אליו הייתה כאשר זה הציע לו, כדבריו, "לבנת חשיש" במהלך פגישה של השניים. טרנטינו המשיך ותיאר למראיין כיצד פיט אף הביא לו בקבוק ריק כדי שיוכל להשתמש בו כמקטרת. 

כאמור, מוקדם יותר השבוע זכה טרנטינו, שנמצא בארה"ב לרגל עונת הפרסים בזמן שאשתו ההריונית דניאלה פיק נמצאת בארץ, בפרס התסריט בטקס גלובוס הזהב. מנאום הזכייה באותו ערב זכור בעיקר הרגע בו מסר טרנטינו דרישת שלום לפיק על הבמה ואמר, בעברית, "תודה גברת" בתוספת "איי לאב יו" צנוע._OBJ