מאז יום ראשון בערב (שעון ישראל), האינטרנט עוסק בדבר אחד בלבד - מותו הטרגי של הכדורסלן קובי בראיינט, שמת בהתרסקות מסוק יחד עם בתו, ג'יאנה ו-7 בני אדם נוספים. מותו של בראיינט אמנם מסמל את לכתו של אייקון ספורט בנסיבות קשות במיוחד, אבל גם מציף את עברו של בראיינט ואת החשדות נגדו על אונס בת 19. רבים הרגישו את הצורך להדגיש גם את הפרט הזה בין כל ההספדים, וכמה מהם, כמו השחקנית האמריקאית אוון רייצ'ל ווד, גם זכו לכמה תגובות לא נעימות במיוחד. 

ווד, המוכרת בזכות תפקידיה בסרטים "שלוש עשרה" ו"מה שעובד" ובסדרה "ווסטוורלד", הספידה את בראיינט כמה שעות לאחר מותו, וכתבה: "מה שקרה הוא טרגי. הלב שלי שבור על משפחתו של קובי. הוא היה גיבור ספורט. הוא גם היה אנס. וכל האמיתות האלו יכולות להתקיים במקביל". נכון לשלב זה, לציוץ של ווד בטוויטר הצטברו כבר מעל 7,000 תגובות, כאשר רבות מהן מזכירות כי בראיינט מעולם לא הורשע. 

"והנה השלב בו תנועת ה-metoo# יוצאת משליטה... לתקוף אדם שרק מת לפני פחות מ24 שעות, עם בתו הקטנה!", כתבה אחת הגולשות. מגיב אחר בשם ווס האטון כתב לווד כי היא הופכת את התנועה "לבדיחה" וקרא לה "אכזבה נרקיסיסטית". "הדברים האלה צריכים להילקח ברצינות ואת רק מחפשת תשומת לב לאחר שהוא והבת שלו מתו. וואו", הוסיף. גם השחקנית קיילה פראט הגיבה לציוץ של ווד וכתבה לה כי היא "העריצה" את העבודה שלה עד אותו שלב. "איך את פאקינג מעיזה", כתבה לה. שחקנית אחרת, דיאנה פאר ("מספ7ים" ו"הצילו"), דווקא חיזקה את ווד והודתה לה על ההתבטאות.

לאחר זמן מה ווד הוסיפה ציוץ נוסף, בו ניסתה להרגיע מעט את הרוחות. "זו הייתה תזכורת שלכל אחד יש רגשות שונים ויש מקום לכולנו להתאבל במקום להילחם. כולם חוו אובדן", כתבה, וביקשה מעוקביה "להיות אדיבים ומכבדים לכולם". גולשת בשם איימי סטארקי חיזקה את ווד וכתבה: "היא דבררה את המחשבות שלי כששמעתי את החדשות". "בתור ניצולה שנאלצה לצפות באחרים מתאבלים כאשר האנס שלי מת, בזמן שכל מה שאני יכולתי להרגיש זה צער ואשמה על כך, אוון דיברה בשמי. ואני מעריכה את זה".

לא מדובר בפעם הראשונה בה ווד מתבטאת בנושא. בשנת 2018 היא פעלה לשינוי חוק למען קורבנות אונס, ואף העניקה נאום בו סיפרה על האונס ועל ההתעללות הפיזית והנפשית שעברה על ידי החבר לשעבר שלה.