אתר החדשות N12 מושק היום (שבת) בקמפיין בהשתתפות כל כתבי חברת החדשות, שהצטלמו במשך יומיים בסט שנבנה במיוחד לצורך הצילומים. האתר החדש מבית חברת החדשות, עולה לאוויר כשנה לאחר שנרכשה חברת החדשות על ידי קשת 12. 

האתר משמש כזרוע הדיגיטלית של חדשות 12 - חברת החדשות של שידורי קשת 12. באתר אתם יכולים להתעדכן כל היום, כל הזמן בכל חדשות היום מכתבי חברת החדשות המובילה בישראל.

>> הורידו את האפליקציה לאייפון ולאנדרואיד

ב-N12 תוכלו להתעדכן בכל התחומים - פוליטי, ביטחוני, פלילי, חדשות פנים, חדשות מעולם, כסף, צרכנות, ספורט, תרבות, דיגיטל, לייף סטייל, אוכל ועוד. בכל אירועי החדשות המיוחדים תוכלו לצפות דרך האתר והאפליקציה שלנו בשידור ישיר של שידורי חברת חדשות 12.

בצ'אט הכתבים שלנו תוכלו להתעדכן בצורה הכי מהירה בכל מה שקורה בכל מקום - בדיוק ברגע בו הכתבים שלנו מקבלים את המידע. בצ'אט תוכלו גם לקבל הצצה לאופן בו אנחנו מכינים את החדשות שלנו - הכתבים מעדכנים כל היום, כל הזמן בכל אירועי היום ואנחנו מעבירים לכם את כל העדכונים בלי פילטרים (כמעט).

מאחורי האתר עומדים כל כתבי ועורכי חדשות 12 - מערכת החדשות המדויקת, האמינה והמובילה בישראל. אנחנו שואפים לתת לכם את החדשות באופן הכי מדוייק, מהיר ואמין בכל יום ובכל שעה.

>> הורידו את האפליקציה לאייפון ולאנדרואיד

>> N12 בויקיפדיה

>> הורידו את האפליקציה לאייפון ולאנדרואיד