סביר להניח שהמוות של פטרישה "טי" פיצג'רלד בת ה-68, שגופתה נמצאה בסוף דצמבר בביתה בקנזס סיטי, לא היה מגיע לכותרות בנסיבות אחרות. אבל פיצג'רלד היא אמה של מולי מקסין פיצג'רלד - מפיקה, במאית, תסריטאית ושחקנית בת 38 שהייתה חלק מהפקת הסרט "קפטן אמריקה הראשון", שיצא ב-2011. מולי היא גם זו שחשודה ברצח אמה.

פיצג׳רלד הופיעה בתפקיד קטנטן בקפטן אמריקה (בתור אחת מנערות סטארק, מה שאומר שהיא הופיעה בחלק בסרט בו באקי וסטיב צופים בהווארד סטארק, אביו של טוני, בזמן שהוא מציג את המכונית המעופפת), אבל היה לה תפקיד משמעותי יותר מאחורי הקלעים -  היא שימשה כעוזרת האישית של במאי הסרט ג'ו ג'ונסטון. ב-2011, כשלקחה חלק בהפקת קפטן אמריקה, מולי אמרה בראיון למגזין שמתמחה בקומיקס: "להיות חלק מההפקה הזאת הייתה אחת החוויות הכי טובות של חיי".

שאר הקרדיטים של מולי כוללים בעיקר הפקה, בימוי וכתיבה של סרטים קצרים שמעולם לא שמעתם עליהם. היא חשודה בכך שדקרה את אמה למוות בתוך ביתה בקנזס סיטי בחודש שעבר, אבל נעצרה רק אתמול, והערבות שלה נקבעה על סך חצי מיליון דולר. היא צפויה לעמוד לדין באשמת רצח מדרגה שנייה.

על פי עיתון מקומי שסיקר את המקרה, אמה של פיצג'רלד חזרה לקנזס סיטי יחד עם בעלה לאחר כמה עשורים של מגורים בטקסס, והרקע לרצח או לחיכוכים בין השתיים לא ידוע. אחיה של פטרישיה אמר לעיתון: "היינו בהלם. זה לא משנה מה הנסיבות, איבדתי אחות". לווייתה של פיצג'רלד צפויה להיערך מחר.