לפני ארבעה חודשים הפכה המעושרית במיל' ניקול ראידמן לזמרת, אחרי שנפרדה מבן זוגה ואב ילדיה מיכאל צ'רנוי. ברעש גדול ובאירוע השקה נוצץ, ראידמן השיקה שלושה שירים חדשים, שלכל אחד מהם הותאם קליפ מושקע ונוצץ שצולם ברחבי אירופה. למרות הרזומה הקצר בעולם המוזיקה - ראידמן החליטה שאת ההופעה הפתוחה הראשונה שלה היא תעשה בקיסריה, מקום שזמרים שכבר שנים בתעשייה יכולים רק לחלום עליו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ראידמן טוענת שלא מדובר כלל ביומרנות: "אני חושבת שברגע שאתה בא עם האמת שלך והאומנות שלך ויש לזה ביקוש ואנשים רוצים לראות אותה - למה לא?". היא סיפרה כי למרות הרפרטואר הקצר שלה יש לה 35 שירים חדשים בקנה, אותם לטענתה היא תתחיל לחשוף אחד אחרי השני.

עד שניקול תוציא את כל השירים היא מגיעה לקיסריה עם רפרטואר מצומצם וגם השירים שהוציאה – לא רוו נחת ממבקרי המוזיקה. "זה מדהים", אמרה ראידמן, "תסתכל על המופע של ריטה ושרית חדד וכל הקולגות שלי, גם עומר אדם הגדול מכולם מקבל ביקורות שליליות – וזה מה שעושה אותם אמנים".

ניקול ראידמן
ניקול ראידמן בקליפ עם אקי אבני | צילום: ישי קרני, יחסי ציבור

כיאה למפיקה היא לא מסתפקת רק במוזיקה ובמקביל הקימה גם משרד פרסום חדש במגדל יוקרה בתל אביב. לפי הדיווחים רק רכישת השטח בבניין עלתה לה 25 מיליון שקלים. מאיפה הכסף? ראידמן אומרת שהיא עובדת מאוד קשה בשבילו: "אני לא יכולה להרשות לעצמי לשבת רגל על רגל בקאריביים, לשתות קפרינייה ולהגיד 'תעשי לי מניקור' – לא אני לא שם".

אחד הדברים שהכי חשובים לראידמן כרגע הוא שייקחו את המוזיקה שלה ברצינות, אולי בגלל זה היא החליטה לחלוק את הבמה עם סאקיס, זמר יווני מהמצליחים ביותר ביוון. השניים החליטו לצאת לסיבוב הופעות משותף באירופה. "הוא לא איזה ליצן שהבאתי בתשלום שיקפוץ איתי על הבמה, הוא שותף מלא איתי בהכל", סיפרה והוסיפה: "אין לו דעות קדומות, הוא לא מסתכל עליי כמעושרת במיל', הוא מסתכל עליי כאמנית".

Sakis Rouvas & Nicol Raidman - Shake It
הסינגל של ראידמן וסאקיס | צילום: ניקול ראידמן פרודקשן, יחצ

ביום ההשקה של המופע המשותף שלהם ביחד הגיעו לאולם בגני התערוכה ידוענים, פוליטיקאים ומוזיקאים שיכלו רק לחלום על הופעה בקיסריה. שם, מול כולם הכריזה ניקול על המופע הגדול שעתיד להתקיים ב-11.6. "אני עברתי עם עצמי דרך מאוד ארוכה וזאת החלטה לא פשוטה", סיפרה, "קיסריה מעולם לא נראתה ככה כמו שהיא הולכת להיראות במופע שלי".

אחרי שתמלא את קיסריה ראידמן מספרת שהחלום הגדול הבא הוא להופיע בהיכל אולימפיאה בפריז. "זה לא כזה רחוק, אנחנו כבר מתחילים שריונים, אנחנו מדברים על 2021 אבל אנחנו לא רחוקים משם", אמרה בביטחון.

השאלה האמתית היא כמה אנשים יקנו את הכרטיסים למופע בעצמם. ראידמן מקווה שהקהל ישים בצד את הקוטור והנוצצים ויכיר בה כזמרת, וגם היא יודעת שמה שחשוב בסוף זאת המוזיקה. "הרבה אנשים סוף סוך יבינו ויפנימו שניקול ראידמן כאן כדי להישאר להרבה מאוד שנים של עשייה, יצירה ומוזיקה ומי שלא טוב לו - יום טוב לו", אמרה.