טיילר גווזץ, יזם ואחד ממשתתפי תוכנית הריאליטי "הרווקה" ששודרה בשנה שעברה ברשת ABC האמריקאית, מת ביום רביעי האחרון במפתיע בגיל 29. לפי הדיווחים, כוכב העונה ה-15 של תוכנית הריאליטי המצליחה מת ככל הנראה ממנת יתר. בעונה בה הופיע, שלחה אותו הביתה הרווקה האנה בי אחרי שלושה שבועות בלבד מבלי לספק סיבה. כל מה שאמרה במעמד ההדחה היה זה ש"הוא חייב לעזוב". 

View this post on Instagram

A post shared by Tyler Gwozdz (@tygwozdz) on

שיחה למוקד החירום שמתפרסמת בשעות האחרונות שופכת מעט אור על המקרה הטרגי. חברתו של גווזץ מספרת למוקדנית שהוא צרך מנת יתר ולא מתעורר. כשנשאלה אם הוא נושם ענתה שהיא לא יודעת, וזאת משום שהיה נעול בשירותים ולא הגיב לתחנוניה. לשאלה מה לקח ענתה "הרואין", והוסיפה שהיא לא יודעת איפה החומר נמצא. 

בסופו של דבר הצליחה האישה לפרוץ לחדר השירותים, שם מצאה אותו מעולף על הרצפה. לאורך כל השיחה נשמעת האישה מתחננת לגווזץ שיתעורר, ובסופה נשמעים הפרמדיקים מגיעים לדירתה. כוכב הריאליטי התאשפז לפני כשבועיים ביחידה לטיפול נמרץ, שם כאמור, מת ביום רביעי האחרון. 

"ליבנו נשבר בעקבות החדשות הטרגיות על מותו של טיילר, תנחומיי למשפחתו וחבריו", מסרו מפיקי התוכנית לאחר פרסום הידיעה. "הוא היה אח בשבילי, חלקתי איתו דברים שלא חלקתי עם איש והוא תמיד היה חיובי ומלא תקווה בנוגע להכל", ספד לו חברו דיונטרז מאונט, לשעבר שחקן ליגת הפוטבול הלאומית בארצות הברית, "זה לא משנה כמה מבואס הייתי, רק לדבר איתו היה גורם לי להרגיש טוב יותר".