אחרי 4 אלבומים מצליחים, להיטי ענק והופעות מלאות, עדן בן זקן הגיעה לאחרונה לשלב הבא – הקמת משפחה. היא פרצה לחיינו לפני כ-5 שנים בריאליטי עם האוברול ב"30 שקל" והפכה בשנים האחרונות לזמרת המצליחה בישראל, תוך שהיא מנפצת את שלטון היחיד של שרית חדד בז'אנר הים-תיכוני. כעת, היא מרשה לעצמה לקחת פסק זמן קצר משגרת יומה האינטנסיבית בחודשי ההיריון האחרונים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפני כשנתיים היא נישאה לבן זוגה, איש העסקים שוקי ביטון. היא מספרת על התחושות של שניהם לפני שיהפכו לראשונה להורים: "תמיד אני אומרת לו: 'שוקי אתה קולט שהולך להיות לנו ילד', והוא עונה: 'וואו איזה כאפה'".

הילדה מקרית שמונה שהפכה ל"מאמי הלאומית" החדשה, מנהלת בשנים האחרונות קריירה משגשגת, שכוללת גם סדר יום עמוס וגדוש. הופעות, צילומים ואף עשרות הופעות בפסטיגל – תוך כדי ההתקדמות בחודשי ההיריון. בתחילה ניסתה להתמודד עם הכל, אבל אחרי עשרות הופעות, ריצות ומעט שעות שינה – עדן קרסה.

עדן בן זקן מתכוננת ללידת בנה הבכור
עדן בן זקן ובעלה שוקי ביטון | צילום: N12

היא הבינה שהיא לא יכולה לעמוד בעומס, ביטלה סדרת דוקו ריאליטי בכיכובה, ואפילו את המופע הגדול במנורה אליו אנשים כבר קנו כרטיסים – היא החליטה לדחות. "המצב לא נעים לי, אבל זה עניין בריאותי ואין מה לעשות", משתפת עדן בתחושות מהמצב שנוצר. עכשיו כהיא בחודש השמיני להריונה, היא מרשה לעצמה לנוח ולהתכונן לקראת הגעתו של יורש העצר. והקריירה – היא תחכה לשובה של מלכת השושנים מחופשת הלידה, לפחות עד ההיריון הבא.