מאז שהתסריטים המקוריים של "משחקי הכס" פורסמו, המעריצים מגלים עוד ועוד אוצרות. תסריט מתחילת העונה השמינית מגלה שהסדרה עשתה עוול לדמות שדי חיבבנו - ת'יאון גרייג'וי. לאורך הסדרה ת'יאון הוצג כדמות בוגדנית שהחליפה נאמנויות כמו גרביים: הוא בגד במשפחת סטארק, הציל את סאנסה מידיו של רמזי אך לאחר מכן מיהר להישבע אמונים לדיאנריז ונטש את אחותו יארה בשבי.

בתחילת העונה השמינית ת'יאון אסף צבא של תומכי בית ג'רייג'וי ויצא לחלץ את אחותו מהשבי. במהלך הסצנה ששודרה מוצא ת'יאון את יארה כפותה בספינה של יורון ומשחרר אותה, והיא בתמורה נוגחת בו כעונש על הנטישה. אלא שלפי התסריט המקורי, הוא היה אמור לקבל סגירת מעגל של ממש. ת'יאון פותח את הלב בפני אחותו ומתחרט על כך שאכזב אותה. הוא מתקשה לבטא את עצמו במילים, אך לבסוף מכנה את עצמו במילה "פחדן". יארה מנחמת אותו וטוענת שהוא היה אמיץ מספיק בשביל לבוא ולהציל אותה.

הסצנה המקורית מבהירה עד כמה הרגע הזה משמעותי עבור דמותו של ת'יאון: במקום להפנים את הרגשות שלו, כפי שעשה בפרק ששודר, הוא פותח את הכל, מביע חרטה על כל מעשיו ונלחם בכל הכוח כדי להגיע לגאולה. באותה סצנה אף מתחוור לו כי עליו לאזור אומץ ולהגיע לווינטרפל כדי לסייע לג'ון סנואו ולסנסה במאבקם מול ההלכים הלבנים. מהלך הגאולה של ת'יאון נשלם כאשר הוא מתנדב להגן על בראן, ואף מקריב את חייו לטובתו.

סצנת החילוץ המקורית אף מבהירה כי ת'יאון יוצא למשימה מתוך ידיעה שהוא לא יחזור ממנה בחיים, מה שרק מגביר את תחושת הכבוד וההערכה שלה היה אמור לזכות מצד הצופים. כמו כן, שימשה הסצנה כסוג של סיומת של יחסיו עם יארה, מה שבהחלט היה חסר בפרקים ששודרו.