חברת דיסני הפתיעה הלילה את כולם כשהחליטה להשיק מוקדם מהצפוי את שירות הסטרימינג שלה, דיסני פלוס, כמה שעות לפני תאריך ההכרזה המתוכנן. מנויים שכבר הספיקו להירשם לשירות זכו להפתעה נוספת, הרבה פחות צפויה: סצנה חדשה לחלוטין מתוך "הנוקמים: סוף המשחק", אשר צולמה אך ירדה בעריכה ולא הופיעה בגירסה המקורית מהאביב האחרון, או בגירסה המורחבת שיצאה לאקרנים בקיץ האחרון.

מדובר בסצנה שדווח עליה רבות לפני צאת הסרט, משום שהיא מכילה את כוכבת הסדרה הפופולרית "13 סיבות" קת'רין לנגפורד כגרסה המבוגרת יותר של מורגן, בתו של טוני סטארק (הוא איירון מן). לפי הדיווחים, לנגפורד צילמה עם רוברט דאוני ג'וניור סצנה שבה מנהל טוני שיחה נוגעת ללב עם בתו המבוגרת לאחר מותו. הסצנה היתה אמורה להתרחש  באותו מימד נשמה כתמתם בו ת'אנוס ראה את גאמורה (בתו המאומצת, כזכור) בסוף "הנוקמים: מלחמת האינסוף" לאחר שהקיש באצבעותיו והשמיד חצי מצורות החיים התבוניות ביקום. השיחה של מורגן המבוגרת עם סטארק היתה אמורה להדהד את מותה של גאמורה, אבל גם לשלוח את טוני אל מותו בתחושת השלמה, כיוון ש"סוף המשחק" הציג את מורגן כדמות החשובה בחייו, ובגללה כמעט נמנע מלהשתתף במסע בזמן שמוצג בסרט.

תסריטאי הסרט, כריסטופר מרקוס וסטיבן מקפילי, נשאלו רבות בעבר על הסצנה הזו ומדוע נחתכה. "קת'רין הייתה נהדרת", אמרו בראיון, "זו פשוט הייתה סצנה מהורהרת שהגיעה בשלב בסרט שבו חשבנו שהצופים ממש רצו להמשיך לצפות בעלילה. וזה לא שהיינו יכולים להזיז אותה להתחלה. היא הייתה הגיונית רק במיקום שבו היא הייתה, אבל הקצב של הסרט לא היה הגיוני, אז היא הייתה חייבת לעוף". נזכיר גם ש"סוף המשחק" הוא הסרט הארוך ביותר ביקום מארוול, ולכן אפשר להבין למה לא רצו להאריך את משכו בסצנות שאינן חיוניות להבנת הסיפור.

כמו כן, במאי הסרט האחים אנת'וני וג'ו רוסו, אמרו בעבר כי לצופים לא היה שום חיבור רגשי עם מורגן המבוגרת, כך שלראות אותה לפתע ברגעיו האחרונים של טוני הרגיש מוזר: "הכוונה הייתה להראות שבתו העתידית של טוני סולחת לו ונותנת לו למות בשקט. זה היה רעיון טוב, אבל היו בסרט הזה המון רעיונות טובים שסיבכו אותו שלא לצורך. כשהראנו את הסרט לקהל מבחן עם הסצנה הזו, היא פשוט בלבלה אותם". כעת, הצופים יוכלו להתרשם ממנה בעצמם, בתנאי שישלמו את דמי המינוי החודשיים של דיסני פלוס.