שעות ספורות לאחר שהודיעו הזמרים עלמה זהר ועידן עמדי על כך שהם תומכים בקיום מופע המחווה המתוכנן לשלמה ארצי באירוע התרמה לעמותת "עזרה למרפא" - הצטרפו אליהם הערב (חמישי) גם קובי פרץ ודודו אהרון שיצאו להגנת העמותה והרב פירר שעומד בראשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"השליחות שלי בעולם היא לשמח אנשים, אני אופיע מול רבנים ומול רבניות, מול ילדים ומול קשישים, מול גאים ומול סטרייטים ומול כל קהל ללא הבדל דת, גזע ומין", כתב הזמר דודו אהרון בפוסט בפייסבוק.

אהרון התייצב אל מול הביקורת שספג ביומיים האחרונים הרב פירר בעקבות ההחלטה לא להשמיע שירת נשים באירוע העמותה שעומד בראשה. "הוא רב שכל חייו מוקדשים לעזרה לחלשים", סיפר אהרון. "אני גאה שאני מוזמן להופיע באירוע שכולו רק עשיית הטוב ותיקון עולם".

עידן עמדי ועלמה זהר  (עיבוד: יחסי ציבור)
מצטרפים לתמיכה, עמדי וזהר | עיבוד: יחסי ציבור

בנוסף לאהרון גם הזמר קובי פרץ לא התרגש מהסערה שפרצה בעקבות "מופע המריבה" ופרסם הודעה כי ישמח להתנדב במופע. "הרב פירר הוא איש צדיק ענק בדור הזה שלנו", אמר פרץ. "כל מה שקשור אליו ולאיש חסד הזה אני מוכן לבוא בשמחה להתנדב".

מוקדם יותר היום שיתפה הזמרת עלמה זהר ברשתות החברתיות סיפור אישי שקשור לרב אלימלך פירר, שעומד בראש העמותה, וחלקה שבחים לפועלו וגם להשקפת עולמו. "אם הרב פירר, שלא הדיר את אימא שלי לפני 25 שנה כשאובחנה כחולת als ואף אחד אפילו לא ידע מה זה ואנחנו היינו לבד ונואשים, ולא הדיר את אחותי כשחלתה בסרטן בגיל 32 והייתה צריכה לעבור ניתוח דחוף, רוצה להדיר אותי עכשיו מלבצע שירים של שלמה ארצי - אני אחיה עם זה".

זוהר הסבירה כי עמדתה לא מהווה תמיכה בהדרת נשים. "זה לא כי אני לא מתנגדת להדרת נשים ולא כי אני לא יודעת לפתוח את הג'ורה שלי כשצריך. כי אני אמצא לי זירות טובות יותר לנהל בהן את המאבק הזה, בלי להלבין את פניו של איש חסד, שמעטים מגיעים בכלל למדרגתו. נוחו גיבורי מקלדת, אתם יורים באיש הלא נכון". 

הזמר עידן עמדי שיתף גם הוא פוסט באינסטגרם והביע תמיכה גם הוא ברב, שמסייע לחולים רבים. "גילוי נאות, לא הייתי מהאמנים המתוכננים להשתתף באירוע המקורי", כתב. "כמו כל עם ישראל ישבתי בבית קראתי ושמעתי את מה שכלי התקשורת בחרו לפרסם על האירוע, את המילים, הניסוחים ובעיקר הטעיית הדעת והציבור. ואולי דוקא כי הייתי מהצד יכולתי להרגיש כמה הסיטואציה הזאת לא הוגנת בעיני ופוגעת בשורש המטרה שלנו כעם".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

. גילוי נאות, לא הייתי מהאמנים המתוכננים להשתתף באירוע המקורי. כמו כל עם ישראל ישבתי בבית קראתי ושמעתי את מה שכלי התקשורת בחרו לפרסם על האירוע, את המילים, הניסוחים ובעיקר הטעיית הדעת והציבור. ואולי דוקא כי הייתי מהצד יכולתי להרגיש כמה הסיטואציה הזאת לא הוגנת בעיני ופוגעת בשורש המטרה שלנו כעם. . אני מכיר את הרב פירר מכמה מפגשים ובעיקר מכיר את פועלו. אדם שמקדיש את כל חייו לעם ישראל. כולו. לכל נשיו ואנשיו, לכל ילדיו. אדם ששם את עצמו כדי לעשות טוב ולהשפיע לטובה על המציאות של כולנו. כדי להקל ולו במעט על מי שנמצא בזמנים קשים. ואותו אדם הוא גם אדם דתי. . אני האחרון לתמוך בהדרת נשים. אבל גם הראשון לתמוך בכיבוד אמונה ותפיסת עולם של אדם אחר. אמונה שאין בה מטרה לפגוע, אלא רק לבקש את הזכות לכבדה. . כואב לי על האמנים שנפלו למלכודת הזאת שטמנו להם אנשים שידם קלה על גפרורי השנאה וכמובן שאם ירצו בי, אגיע בשמחה להופיע בהתנדבות מלאה ממש כמו שהרב עושה כל חייו. . #ואהבת

A post shared by Idan Amedi (@idan_amedi) on

עמדי הוסיף: "אני מכיר את הרב פירר מכמה מפגשים ובעיקר מכיר את פועלו. אדם שמקדיש את כל חייו לעם ישראל. כולו. לכל נשיו ואנשיו, לכל ילדיו. אדם ששם את עצמו כדי לעשות טוב ולהשפיע לטובה על המציאות של כולנו. כדי להקל ולו במעט על מי שנמצא בזמנים קשים. ואותו אדם הוא גם אדם דתי. אני האחרון לתמוך בהדרת נשים. אבל גם הראשון לתמוך בכיבוד אמונה ותפיסת עולם של אדם אחר. אמונה שאין בה מטרה לפגוע, אלא רק לבקש את הזכות לכבדה".