כשדנה וייס פגשה את הקומיקאי אדיר מילר לראיון על העונה החדשה של "צומת מילר" שעולה בקשת 12 (שלישי, 21:15), היא בחרה קודם כל לסגור איתו חשבון. למי שלא זוכר, העיתונאית וייס השתתפה בעונה הראשונה בתפקיד קבוע בתור עצמה, ובכל פרק ערכה "ראיון" עם מילר על חייו האישיים. לקראת צילומי העונה השנייה נערכו מספר שינויים בתוכנית ווייס, שלא הוזמנה להשתתף בה, דרשה ממילר הסברים. 

"יש דברים שהם כל כך טובים בעונה הראשונה שידענו שלא נצליח לשחזר", ענה, "בערב אדיר הייתה לאמא שלי פינה ואחרי עונה שלמה החלטנו להיפרד מהפינה של אמא שלי. אחרי שאתה מפטר את אמא שלך אתה יכול לפטר הרבה אנשים אחרים". 

מילר גם נזכר בצילומי הסדרה רמזור, בה מספר קטעים בהשתתפות אשתו האמיתית, שלי, ירדו בעריכה, והוא היה זה שהסביר לה מדוע הקטעים לא נכנסו בסופו של דבר לסדרה. "את יודעת מה זה להוריד את אשתך בעריכה? איזה מניפולציות צריך להביא? להסביר שהכתיבה הייתה רעה והסצינה הייתה רעה וזה בכלל לא קשור אליה. אחרי שאתה עובר את זה, להוריד את דנה וייס זה לא כזה סיפור". 

במהלך הראיון סיפר מילר על המחויבות שלו לאמנות הקומדיה, והסירוב הנחוש שלו להצעה הנדיבה שהגיעה אליו מטייקון, שביקש שיופיע בבר המצווה של בנו. בהמשך נזכר אדיר בימיו הראשונים כסטנדאפיסט ובהופעותיו הראשונות בטלוויזיה, שלא תמיד צלחו, וגם עלתה השאלה האם מילר הצליח לנבא בתוכנית את בעיות הבטיחות של ילדים בגנים? צפו בכתבה המלאה מתוך חדשות סוף השבוע.