אולי כבר הספקתם לשמוע שהתחייה המחודשת של "בוורלי הילס 90210" בוטלה אחרי עונה אחת בלבד, וייתכן שהגבתם באכזבה, או באדישות מוחלטת, אבל עכשיו מגיעה השמחה לאיד, מכיוון לא צפוי. אנאלין מקורד, שהייתה אחת הכוכבות של "90210", סדרת ההמשך של הקלאסיקה מהניינטיז ששודרה מ-2008 ועד 2013, אמרה השבוע למגזין Us וויקלי: "זה כל כך מצחיק. הם היו קצת רעים אלי! ואז הייתי רעה בחזרה".

מקורד סיפרה שבזמן שהסדרה שודרה, ואחרי שהיא קיבלה יחס לא נעים מהקאסט המקורי (אם כי היא ממש לא מפרטת במה מדובר), מישהו אמר לה: "הם לא מכירים ב-'90210' שלך בתור ה-'90210' האמיתי". אם להיות הוגנים, לא נראה לנו שמישהו מכיר ב-"90210" כ"בוורלי הילס" האמיתית, אבל יש גם מי שלא מכירים בעונות המאוחרות של המקור, מסיבות מובנות. באותה נשימה, מקורד גם ניסתה להיות קצת תומכת, ואמרה: "אני חושבת שזה פשוט בעייתי עם ריבוטים. או שזה מצליח מיידית וממשיך, או שלא. אנשים יודעים לומר מה הם אוהבים".

 


למרות הביטול, כמה מהמעורבים בעניין רומזים שיש עדיין סיכוי לעונה שנייה. גבריאל קרטריס אמרה לאחרונה שישנם דיבורים מאחורי הקלעים לנסות ולהחזיר את הסדרה, ככל הנראה ברשת אחרת (היא בוטלה על ידי פוקס, ששידרה גם את המקור). ג'ני גארת, שאחראית לרעיון לסדרה ולהפקתה לצדה של טורי ספלינג, צייצה: "... 'בוורלי הילס 90210' כותבת את עצמה! תודה על החומרים לעונה השנייה, אף פעם אי אפשר לדעת מה באמת הולך מאחורי הקלעים! חכו להמשך...".

העלילה של העונה הראשונה, ואולי היחידה, עקבה אחר הניסיון של הקאסט המקורי לצלם פיילוט לריבוט, כשהם מגלמים בעצם גרסה פיקטיבית של עצמם במציאות. התוצאה הייתה, באופן מפתיע, חכמה ושנונה, והעונה הראשונה הסתיימה בכך שפוקס מחליטים להמשיך את הפיילוט לעונה שלמה, כך שהיה נראה כמעט מתבקש שהסדרה תחזור. עכשיו, העתיד לא כל כך ברור, אבל אם לשפוט לפי הרמזים של קרטריס וגארת, כנראה שישנו סיכוי גבוה שנחזור לראות את הכוכבים על המסך שלנו בקרוב, רק בבית אחר.