מדי חודש דצמבר, אלן דג'נרס הופכת להיות מנחת הטוק שואו האהובה ביותר באמריקה. לא בהכרח בגלל שהיא נחמדה ולבבית מהרגיל, אלא בעיקר בגלל שהיא נוהגת לחלק לקהל שלה מתנות כריסמס נדיבות במיוחד: משואבי אבק ומכונות חתירה ועד כרטיסי גיפט קארד בשווי מאות דולרים ומכשירי אייפון. השנה, לעומת זאת, נדמה שדג'נרס הצליחה לשבור את השיא של עצמה, כשנתנה למשפחה אחת בקהל שלה מייקאובר ביתי, כרטיס טיסה לאירופה ו-150 אלף דולר.

הכל התחיל בסרטון וידאו ששלחה אליס קימבל הצעירה על אביה, ג'ף, אשר איבד את בת זוגו ואם בנותיו למחלת הסרטן כאשר הבנות היו צעירות. "הוא נתן לנו את כל מה שיכל, והוא כל מה שיש לי בחיים", אמרה אליס בסרטון. "הוא מה שגורם לי להתמודד עם דברים טובים ורעים בחיים, ואני רוצה להעניק לו משהו במתנה. אני רוצה שהוא יקבל משהו שמגיע לו, ואני לא יכולה לעשות את זה ללא עזרתך". ג'ניפר אניסטון, שהתארחה בתוכנית של דג'נרס וצפתה אף היא בסרטון של אליס, התרגשה עד דמעות.

דג'נרס חשפה כי שלחה צוות צילום לבית המשפחה במסווה של צילום סגמנט לתוכנית על אנשים ששינו את חייהם. בשלב הזה הזמינה את אליס, אביה ואחותה הצעירה, אשר ישבו בקהל, להצטרף אליה לבמה וגילתה להם מה באמת מתרחש - בזמן שהם ישבו בקהל, הצוות שנשלח לביתם קישט אותו באורות כריסמס, העמיד עץ אשוח והותיר אחריו בבית מספר מתנות ורהיטים חדשים.

אניסטון עצמה החליטה להתערב, והעניקה למשפחה קישוט לעץ חג המולד בדמות של מגדל אייפל, שכן אמם המנוחה תמיד רצתה לטייל בפריז. דג'נרס, כמובן, התעלתה על כך כשהעניקה להם טיול משפחתי בפריז. אניסטון התערבה שוב והוסיפה את איטליה לטיול, דג'נרס הגיבה בהוספה של לונדון, ואז אניסטון הצהירה שאפשר בשלב הזה כבר לשלוח אותם ליוון. "אתם הולכים לבלות חודש באירופה", הכריזה דג'נרס למשפחה ההמומה.

"מה אמא שלכן הייתה אומרת עכשיו אם היא הייתה יודעת שאתן כאן?", שאלה אניסטון את הבנות. "היא הייתה נורא שמחה", השיבו. "אלן, היא הייתה המעריצה הגדולה ביותר שלך, אז היא הייתה אומרת לנו 'זוזו הצידה, אני רוצה לשבת לידה", אמר האב.

וכאילו כל זה לא היה מספיק, בהמשך התוכנית שיחקה דג'נרס עם המשפחה ועם אניסטון את משחק הסוד שבו כל אחד מחברי המשפחה, פלוס אניסטון, לובשים אוזניות ונאלצים להעביר אחד לשני את המשפט שבו דג'נרס מכריזה כי הם יזכו בכסף. בסופו של דבר, כל אחד מהם קיבל כרטיס אשראי של ויזה על סך 50 אלף דולר. ואניסטון שוב דמעה.