זו תקופה טובה מאוד להיות בה אדם דרייבר. השחקן שפרץ לתודעה הציבורית בתפקיד אדם בסדרה "בנות", הופיע בשורת סרטי אינדי מוערכים ("פטרסון" ולאחרונה גם "סיפור נישואים" שמוקרן בבתי הקולנוע וזמין גם לצפייה בנטפליקס ו"The Report" שזמין כעת לצפייה באמזון פריים), אבל הקפיד לתבל אותם גם בסרטים מתוקצבים יותר כי בכל זאת, צריך משהו גם לכיס.

מ-2015 דרייבר מגלם את קיילו רן, הנבל המסוכסך בטרילוגיית הסרטים החדשה במותג "מלחמת הכוכבים". וכיוון שהסרט השלישי והאחרון - "מלחמת הכוכבים: עלייתו של סקייווקר" - יצא לבתי הקולנוע בסוף השבוע הבא, הוא מצוי כעת בעיצומו, שלא לומר עלייתו של סבב ראיונות יח"צ. דרייבר צבר כבר לא מעט שעות מול מצלמות וכתבים, ועדיין נתקל בבעיה אחת, ובמקרה של יקום "מלחמת הכוכבים" מדובר אפילו בבעיה חמורה. באחד הראיונות שלו, סיפר השחקן על הפיתוח שעברה דמותו של קיילו מסרט לסרט אבל כשנדרש לדבר על הסרט השני בטרילוגיה, "אחרוני הג'דיי" שיצא לפני שנתיים, הוא החל לגמגם. פשוטו כמשמעו, כן? דרייבר נראה כאילו הוא לא זוכר איך קראו לסרט.

"מצטערת, אבל זה הדבר הכי מצחיק שראיתי אי פעם, אני לא יכולה להפסיק להתנשף", כתבה צייצנית בטוויטר בליווי הסרטון המגמגם של דרייבר, ובציוץ נפרד הרחיבה: "אני לא מפסיקה לצחוק, הוא שכח את שם הסרט שהוא משתתף בו". וכאמור, בהרבה מותגים קולנועיים היו יכולים להתעלם מהטעות הזו, אבל מעריצי "מלחמת הכוכבים" אינם מעריצים ממוצעים. הפדיחה של דרייבר הציפה את רגשות המעריצים בעקבות יציאת "אחרוני הג'דיי", שבויים על ידי ריאן ג'ונסון (שני הסרטים האחרים בטרילוגיה בוימו על ידי ג'יי. ג'יי. אברהמס) וזכה אמנם להצלחה קופתית נאה אך נחשב לנסיוני ומאכזב בקרב רבים ממעריצי "מלחמת הכוכבים". הצופים הביעו בשעתו את מחאתם על שלל נושאים ודמויות מ"אחרוני הג'דיי" - בהם דמויות שנראו כאילו הוכנסו בכוח לתסריט כדי לעזור לסרט להיראות פחות גברי ופחות מרוכז בדמויות לבנות, בדיחות זולות והזנחה של תעלומות שהוצגו בסרט שקדם לו.

"הלוואי שיכולתי לשכוח את הסרט הזה כמו אדם", נכתב באחד מציוצי התגובה הרבים לסרטון ובאחר נכתב "הוא מתעלם מ'אחרוני הג'דיי' ומתעלם ממנו במבוכה". בציוצים נוספים נכתב "אדם דרייבר קרא ל'אחרוני הג'דיי' 'הסרט השני' כי הוא לא זוכר ולא אכפת לו בשום צורה" ו-"'אחרוני הג'דיי' היה אשפה צרופה ואתם יודעים את זה, אפילו אדם דרייבר לא הצליח להציל אותו". ההתעסקות הקדחתנית בדרייבר ובגמגום שלו גרמה גם ל"אחרוני הג'דיי" לשוב ולהופיע ברשימת הנושאים החמים ברשת טוויטר העולמית, שנתיים אחרי צאתו.