שדרן החדשות ריאן ברידג' מניו זילנד הוצא מהארון בטעות על ידי מגיש תכנית הרדיו בה הוא עובד, במהלך דיון בשידור חי. ברידג', שהתארח ב-AM Show, היה באמצע סיקור של פריטי אספני ספורט, כשהמגישה אמנדה ג'ילי שאלה אותו אם יש לו אוסף מכל סוג שהוא. שחקן הקריקט לשעבר שמגיש לצידם את התכנית, מארק ריצ'רדסון, התייחס לחייו האישיים של ברידג', תוך שהוא זורק בנונשלנטיות: "אולי אוסף בני הזוג לשעבר שלך".

מברידג' נשמע בהתחלה רק צחוק נבוך, אך לאחר מכן השתמש בהזדמנות הזו כדי להיפתח בנוגע למיניותו. "כן, זה נכון, אני הומו", הוא הצהיר, "הנה זה קורה - זה בחוץ עכשיו".

View this post on Instagram

A post shared by Ryan Bridge (@reporter_ryan) on

בהמשך השידור המשיך ברידג' להתייחס למיניותו, ואמר שהוא מעולם לא סיפר למאזינים כי לא חשב שזה מעניין מספיק. "זה לא משהו שניסיתי להסתיר", הסביר ברידג', "זה משהו שהחברים שלי ובני משפחתי ידעו עליו הרבה מאוד זמן. הסיבה לכך שלא בחרתי לחלוק את זה עם המאזינים בתכנית הרדיו שלי היא בדיוק זו, אני לא יודע, זה פשוט לא כל כך מעניין, נכון?".

>> "נשים מבטלות לי דייטים בגלל שאני ערבייה"

>> 19 מיתוסים על סקס להט"בי שהגיע הזמן להפריך

>> "אבא אמר שלפי התורה, זכותו לסקול אותי למוות באבנים"

ריצ'רדסון התנצל בפני ברידג' ואמר שהוא לא התכוון להפוך את העניין לרגע קומי בתכנית. "בשלוש השנים בהן אני עושה את העבודה הזו, זה הכי גרוע שאי פעם הרגשתי", הודה ריצ'רדסון, "אני רק רוצה לומר שאני מצטער, כי אני יודע איך אתה מרגיש לגבי העניין הזה. ברור שאני כל כך אוהב אותך בתור אדם, ואני מצטער מעומק ליבי".

View this post on Instagram

A post shared by Ryan Bridge (@reporter_ryan) on

View this post on Instagram

A post shared by Ryan Bridge (@reporter_ryan) on