המצב לא קל שם בחוץ עבור נשים סטרייטיות רווקות, אין ספק, אבל מכל הפשרות שאפשר לעשות, לצאת עם הארווי ויינשטיין זו חתיכת הגזמה. לכן, אין פלא שהשחקנית והזמרת בת ה-30 אלכסנדרה וינו, שהופיעה בפני ויינשטיין בחמישי האחרון במועדון במנהטן, מכחישה בכל תוקף את השמועות שהשניים מכירים מאוד מקרוב.

ויינשטיין, שצפוי לעמוד למשפט בינואר הקרוב בגין שתיים מההאשמות שלו באונס (מתוך עשרות), בילה בחמישי בערב במועדון הקובני האקסקלוסיבי "סושיאליסטה" במנהטן, ועל פי השמועות התקבל בברכה על ידי הקהל, כולל כמה מעריצים שהחמיאו לו על הסרטים שלו. וינו הופיעה במועדון באותו לילה, ושרה מול המפיק שמואשם באינספור מקרי אונס, תקיפה והטרדה מינית. הופצו שמועות שוינו ישבה במהלך הערב כמה וכמה פעמים על ברכיו של ויינשטיין וגם חיבקה אותו, ומשם התגלגלה שמועה שהשניים יוצאים.

אבל בראיון לאתר Heavy, וינו קוראת לדיווחים "משוגעים", ומוסיפה: "מעולם לא היה לי שום קשר להארווי, מעולם לא ישבתי על הברכיים שלו! אני שחקנית מניו יורק שעובדת קשה כבר 15 שנה. אני שרה במועדון הזה והוא במקרה היה שם ומישהו המציא שפלירטטתי איתו. הייתי מרוכזת בהופעה שלי בלבד, ומיד לאחריה עזבתי את המקום". בסטורי שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה כתבה: "מרגישה קצת עצובה בגלל כל השקרים שיש בעולם. איך אנשים ממציאים סיפורים, מאמינים בהם, ומפיצים אותם. מישהו מבין איך זה יכול להשפיע על חיים של אנשים? אני פרפורמרית, אני מתמקדת בלעשות את העבודה שלי הכי טוב שאפשר. מי שנמצא בקהל לא מעניין אותי, מה שמעניין אותי זה לפתוח את ליבי ולהיות פגיעה על הבמה. אני מרגישה שהתקשורת מנצלת אותי, אל תקשיבו לשקרים שלהם".

ויינשטיין הכחיש גם הוא את השמועה, ואמר שוינו ישבה על משענת הכיסא שלו, ולא בחיקו (אם זה מזכיר לכם משהו, זה בדיוק מה שטריסטן תומפסון אמר לגבי השמועה עליו ועל ג'ורדין וודס). יחד עם זאת, באתר Page Six מדווחים על מקור אנונימי שסיפר להם שהשניים יצאו יחד בעבר, במשך כמה שבועות בשנת 2018. אנחנו באמת רוצים להאמין שוינו וויינשטיין לא ביחד, אבל השניים נצפו יחדיו כבר בעבר. עוד בחודש שעבר, ויינשטיין ביקר באירוע לקידום שחקנים צעירים, וזכה לקריאות בוז. השחקנית זואי סטקלס, הצביעה עליו וקראה לו "פאקינג אנס". וינו הייתה זו שהגנה על ויינשטיין באירוע הזה.

השם של וינו אמנם לא מוכר לקהל הרחב, אבל היא הופיעה בכמה וכמה סרטים, כשהתפקיד האחרון שלה היה בסרט "מייל 22" בכיכובו של מארק וולברג, ולאחרונה היא סיימה להצטלם לסרט החדש "וונדרלנד", גם הוא בכיכובו של וולברג.