בראיון שהעניק לאתר VLAD TV מוקדם יותר השבוע, מת'יו נואלס, אביה של ביונסה ומנהלה לשעבר, סיפר שהרכב הבנים ג'אגד אדג', שמנה 4 חברים והגיע לשיאו בתחילת שנות ה-2000, נהג להטריד את חברות הדסטיניז צ'יילד, ביניהן ביונסה וקלי רולנד.

לדבריו של נואלס, התקריות המטרידות התרחשו לקראת סוף שנות ה-90, כששני ההרכבים העלו ברחבי ארצות הברית סיבוב הופעות משותף. נאמר גם שהבנות נאלצו להעביר זמן רב בחברת הבנים בנסיעות אוטובוסים.

"הבנות היו קטינות, בנות 16, והבנים היו בני 21 ו-22", מת'יו סיפר בראיון, "יום אחד קיבלתי טלפון מביונסה וקלי. הן סיפרו לי ששניים מחברי ההרכב מטרידים אותן באופן קבוע. לא הסכמתי לכך ונאלצתי לגרש את הבנים מהאוטובוס. חובתי הייתה לציית לחוק ולהתנהל בצורה מסוימת".

מת'יו שימש כמנהל של ביונסה עוד לפני הפריצה הגדולה של הדסטיניז צ'יילד. אחר כך הוא המשיך לנהל את בתו כאמנית סולו במשך עשור, עד שהיא פיטרה אותו. מה שככל הנראה עמד מאחורי ההחלטה הזאת היה מערכת היחסים המורכבת ביניהם. בנוסף, הופצו שמועות על גניבת כספים מצידו ובגידה שלו באמה של הזמרת.

הראיון של נואלס נערך במסגרת קידום הספר החדש שלו, "דסטיניז צ'יילד: הסיפור שלא סופר", בו הוא לכאורה חושף פרטים חדשים אודות להקת הבנות המצליחה. בין היתר הוא מתייחס בספרו לעזיבה של שתי החברות המקוריות של ההרכב, לטאביה רוברסון ולטויה לאקט.