למרות שעברו שנתיים מאז פרשת הארווי ויינשטיין, הרוחות בהוליווד עדיין סוערות ותגית #MeToo חיה ובועטת. רק השבוע חשפה השחקנית והזמרת ג'ניפר לופז תקרית שחוותה, למרות התדמית הקשוחה והבלתי מתפשרת שמלווה אותה בעשור האחרון.

לופז השתתפה בפאנל שחקניות של עיתון ההוליווד ריפורטר, בו נכחו לורה דרן, סקרלט ג'והנסן, רנה זלווגר, אקווהפינה ולופיטה ניינגו. בתגובה לשאלה על התרבות המשתנה סביב סצנות עירום בסרטים, סיפרה לופז בת ה-50 כי במהלך אחד הסרטים שצילמה, ביקש ממנה במאי הסרט להוריד את החזיה שלה במהלך מדידות התלבושות.

"הייתי אמורה להופיע בעירום בסרט, והוא פשוט רצה לראות את החזה שלי", חשפה. "אמרתי 'לא, אנחנו לא על הסט', עמדתי על שלי. אבל זה היה מצחיק כי אני זוכרת שהרגשתי בפאניקה באותו הרגע. ודרך אגב, הייתה איתי מלבישה בחדר, כלומר הוא ביקש את זה כשמישהי אחרת הייתה נוכחת בחדר, ואמרתי לא".

"למרבה המזל, יצאה ממני קצת שכונת הברונקס באותו רגע, ואמרתי לו 'אני לא חייבת להראות לך את השדיים שלי. אתה תראה אותם על הסט'", המשיכה לופז. "העניין הוא שאם את נכנעת ברגעים כאלה, אז הטיפוס הזה יכול להמשיך להסתובב ולחשוב שהוא יכול לעשות את זה למי שהוא רוצה. ובגלל זה הצבתי מחסום קטן שם ואמרתי לא. הוא ויתר על זה ולאחר מכן התנצל. אבל ברגע שהוא יצא מהחדר, המלבישה אמרה לי 'אני כל כך מצטערת שזה קרה לך".