הפאדיחה של הקומיקאי ומנחה הטלוויזיה סטיב הארווי בטקס הכתרת מיס תבל לשנת 2015 כנראה תחיה לנצח, בדומה לבלבול המפורסם בהכרזת פרס הסרט הטוב ביותר באוסקר 2017. אז, הארווי הכריז על מלכת היופי של קולומביה כזוכה, כשלמעשה - הנציגה של הפיליפינים הייתה הזוכה האמיתית.

למזלו של הארווי, הוא כוכב מספיק גדול כדי לא להיות מפוטר על הטעות הזאת, בעיקר כשהתחרות סובלת ממספיק סיקור שלילי בין כה וכה. אבל מתברר שהארווי לא למד את הלקח שלו, ובטקס מיס תבל לשנת 2019 שנערך אתמול, הוא שוב הציג את המתמודדת הלא נכונה, אבל לפחות הפעם לא היה מדובר בהכתרה המרכזית של הטקס, אלא רק באחת מקטגוריות הביניים. בניגוד לטעות מ-2015, נראה שהפעם, הטעות היא ממש לא אשמתו.

 

כשהוא הכריז על הזוכה בתחרות התלבושת הלאומית, הארווי אמר: "בואו נראה את הזוכה מהפיליפינים", כשעל המסך מאחוריו אכן מופיע תמונתה של המתמודדת מהפיליפינים, מה שכבר מרמז על בלבול שלא קשור למנחה. מי שהסבה את תשומת לבו לטעות הייתה הזוכה האמיתית בקטגוריה, מיס מלזיה שעמדה לצדו ואפילו תפסה את המיקרופון כדי לתקן אותו.

"אוקיי, תנו לי להסביר לכם משהו", הארווי מיד התנצל וזרק את האשמה על ההפקה. "אני רק קורא את הטלפרומפטר. אתם חייבים להפסיק לעשות לי את זה. אתם מבינים, זה מה שהם עשו לי ב-2015. זו מלזיה. אני ממש אוהב את התלבושת הלאומית של מלזיה. זה משוגע מה שהולך פה". אחרי שמיס מלזיה הסבירה את ההשראה לתלבושת שלה, הארווי אילתר ופנה אליה: "מה שאמרת, כן. אני מפחד להגיד את השם שלך שוב כי אני לא יודע מה לעזאזל הטלפרומפטר הזה עושה. תודה לך, מלזיה".

אמנם לא מדובר בתקרית הכי נעימה בעולם, בעיקר אחרי הטעות הגדולה של 2015, אבל אפשר רק להניח שהצ'ק שהארווי מקבל על הנחיית הטקס שמנמן מספיק בשביל לעזור לו לבלוע את המבוכה, וכל טעות כזאת רק מביאה עוד תשומת לב אינטרנטית לטקס, כך שכולם מרוויחים. כלומר, כולם חוץ מהילדות שצופות בבית וחושבות שהמראה החיצוני שלהן הוא ערך שמוצדק להישפט על פיו.