לפני כחודש וחצי פורסם שכוכבת הסרט "גריז", אוליביה ניוטון ג'ון, מעמידה למכירה את ג'קט העור האייקוני שלה מהסרט כדי לגייס כספים לטיפולים רפואיים להם היא זקוקה, לאחר שחלתה בסרטן השד בפעם השלישית. הג'קט נמכר במכירה פומבית תמורת כמעט רבע מיליון דולרים – אולם הקונה החליט לעשות מעשה מפתיע: להעניק לניוטון ג'ון את הג'קט בחזרה, כמתנה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הג'קט הזה שייך לך ולנשמותיהם של אלה שאוהבים אותך, אלה שאת פסקול חייהם", אמר לה הקונה בסרטון שהעלה בית המכירות. "הוא לא צריך לשבת בארון של איזה מיליארדר רק כדי שיוכל להשוויץ בכך בקאנטרי קלאב. לכן אני מחזיר אותו, בכבוד, לבעליו האמיתיים – את".

אוליביה ניוטון ג'ון והג'קט מגריז‎
רגע החזרת הג'קט

בסרטון נראית ניוטון ג'ון המומה כשהיא שומעת את דבריו, ופורצת בבכי. "אני אסירת תודה, זו המתנה היפה ביותר – אבל אני בעיקר אסירת תודה על הלב שלך", היא אומרת לו. הקונה ביקש לשמור על אנונימיות, ולכן פרצופו מטושטש בסרטון שפורסם. בבית המכירות הסכימו לחשוף רק כי מדובר ברופא ויזם בתחום הטכנולוגיות הרפואיות.

מלבד הג'קט, נמכרו במכירה הפומבית גם מכנסי העור שלבשה עמם השחקנית והזמרת בסרט הקלאסי. הם נמכרו עבור מעט יותר מ-160 אלף דולרים, לקונה אחר. סך הכל גייסה במכירה הפומבית, בה הוצעו למכירה יותר מ-500 פריטים ממהלך הקריירה שלה, 2.4 מיליון דולרים, שהועברו למרכז הטיפול בסרטן שהקימה.