מעריצי חברים - האם שמתם לב, באחת מהצפיות הבלתי נגמרות שלכם בסדרה, שדמותה של פיבי מתנהגת קצת אחרת במהלך העונה השלישית? לא? יופי, ליסה קודרו תשמח לשמוע, כי מתברר שהיא עברה סוג של התמוטטות עצבים לפני תחילת העונה הזו, ושמחה שזה לא בא לידי ביטוי על המסך.

קודרו התארחה בתוכנית האירוח האינטרנטית של הקומיקאי ובוגר סטרדיי נייט לייב, קווין נילון, במהלכה הוא יוצא עם כוכבים שונים לטיולים רגליים באזור לוס אנג'לס. קודרו התארחה בפרק שיעלה לאינטרנט מחר, ובמהלכו נשאלה על החוויה שלה בתור פיבי בופה, לרגל ציון 25 שנים לעליית הסדרה.

קודרו נפתחה באופן שלא עשתה בעבר, והודתה כי התקשתה במיוחד לגלם את הדמות כאשר הסדרה נכנסה לעונתה השלישית: "שיחקתי דמויות של נשים טיפשות בעבר", אמרה, "אבל זו לא באמת הייתה אני. חשבתי 'שיט, הצלחתי לעבוד עליהם באודישן, אני השחקנית היחידה שהצליחה להתמודד עם תהליך האודישנים ובגלל זה קיבלתי את התפקיד'. אז הייתי צריכה לעבוד קשה על להיות פיבי. ואז, בערך בעונה השלישית, נאבקתי עם זה המון".

למרבה המזל, הישועה הגיעה דווקא מאחד מחבריה לקאסט, מאט לבלנק (ג'ואי), אשר הבחין בקשיים של חברתו הטובה והחליט לתת לה עצה: "הוא אמר לי, 'את היא. תירגעי, יש לך את זה. גילמת את הפאקינג דמות הזו במשך שלוש שנים. את עובדת קשה מדי, וזו הבעיה. את לא צריכה לעבוד כל כך קשה, תירגעי!'. והוא צדק".

בראיון אחר שקיימה קודרו לפני כמה חודשים, היא ציינה כי היא עצמה לא נוטה לצפות בשידורים חוזרים של הסדרה, אלא רק לפעמים בקטעי פספוסים "כי זה מצחיק אותי". בנוסף ציינה כי לפעמים היא אפילו נמנעת בכוונה מצפייה בסצנות של עצמה - "כי לא בטוח שאני אוהב את עצמי, אז למה לקחת את הסיכון".