תכוונו שעונים ותתכוננו לרקוד: אחרי לא מעט מהמורות בדרך, ליגת הפוטבול האמריקנית הודיעה היום (שישי) כי הופעת המחצית בגמר - "הסופרבול" תהיה של שתי זמרות הענק שאקירה וג'ניפר לופז.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

השתיים צפויות להופיע ב-2 בפברואר באצטדיון "הארד רוק" במיאמי, כך הודיע ה-NFL וחברת ההפקות של הראפר ג'יי-זי, שלקח על עצמו להפיק את האירוע. זו הולכת להיות ההופעה הראשונה מסוג זה שהחברה "רוק ניישן" תפיק.

את ההופעה המרגשת על המעמד המכובד, פרסמו שתי הזמרות בחשבונות שלהן ברשתות החברתיות. "זה לא נהיה גדול מזה", כתבו הכוכבות. בשנה שעברה מעל ל-98 מיליון אנשים צפו בהופעה שמשודרת בשידור חי ברחבי העולם.

הבחירה בשתי הזמרות, וכניסתו של ג'יי-זי לעניין הם צעדים בניסיון שיקום התדמית של ה-NFL אחרי התקרית עם שחק הפוטבול השחור קולין קפרניק שכרע ברך בזמן שירת ההמנון האמריקני כאות מחאה על הגזענות נגד שחורים ומיעוטים במדינה. תקרית בעקבותיה נשיא ארה"ב טראמפ קרא לפיטוריו מהליגה.

מאז המחאה: לא משחק בליגה (צילום: AP, חדשות)
צילום: AP, חדשות

בעקבות האירוע, אמנים גדולים רבים ביניהם ריהאנה, קארדי בי ופינק סירבו להופיע בשנה שעברה בסופרבול - כמחאה. בשיאה הופעת המחצית נצפתה בידי למעלה מ-120 מיליון אנשים בשנת 2015.