הדיג'יי ההולנדי ג'ינקסד (JNXD) יופיע בישראל. אלכסנדר מרטנץ, הידוע בשם ג'ינקסד ("מכושף"), שנחשב לאחד מהכוחות העולים והבולטים בדור הבא של אמני ההארדסטייל, זוכה בשנים האחרונות להכרה והצלחה רבה. הוא מככב בדרך קבע על הבמות הגדולות בפסטיבלים המובילים של הסצנה, ביניהם פסטיבל "דפקון 1", שנחשב לגדול ביותר.

ביולי האחרון, ג'ינקסד כיכב בבמת ה-Q-Dance, במת ההארדסטייל בטומורולנד, שהייתה השנה גדולה ועמוסה מאי פעם. יחד עם דווין ווילד, הוא סיפק את אחד הסטים היותר טובים בבמה הקשוחה בפרט ואף בפסטיבל בכלל, וחשף כישרון וורסטיליות גבוהה לצד יכולת יוצאת דופן בפירוש והבנת הקהל שמולו.

ההולנדי ה"מכושף", שמתמקד בעיקר בסגנון היופוריק הארדסטייל, פרץ לתודעה בזכות חתימת הסאונד הייחודית שלו, המתבטאת ביצירות מלודיות ואנרגטיות במיוחד. את הדרך התחיל בסקאנטרקס (Scantraxx), לייבל העל של דיג'יי דה-פרופט וכעת, האמן המבטיח חתום בדירטי-וורקז (Dirty Workz) של קון, הלייבל המוביל בסצנה.

View this post on Instagram

A post shared by JNXD (@jnxdmusic) on

"זו פריבלגיה אדירה עבורי להביא את המוזיקה שלי למרכז היסטורי ותרבותי כמו ישראל", אמר ג'ינקסד בשיחה ל-mako, והוסיף: "להופיע בישראל תמיד היה בבאקט ליסט שלי".

מה אתה יודע על הקהל המקומי?
"האמת היא שקשה לפספס את הקהל הישראלי, הן בדיונים אינטרנטיים והן באירועים. התשוקה והמסירות שלהם לז'אנר ניכרת, במיוחד בפסטיבלים. מעבר לכך, שמעתי דברים נהדרים על קהילת ההארדסטייל של ישראל מאמנים וחברים שכבר היו וניגנו אצלכם והאמת שאני כבר לא יכול לחכות לחוות את זה בעצמי".

 יש לך הודעה לקהל הישראלי?
"מי שלא יגיע לסט שלי יתחרט. אני תמיד נותן את הכי טוב שלי, אבל הפעם אני מבטיח ערב שלא תשכחו, אני פשוט הולך לפרק אתכם כאילו אין מחר".

View this post on Instagram

A post shared by JNXD (@jnxdmusic) on

ז'אנר ההארדסטייל, מהקשוחים שבסצנה האלקטרונית, ממשיך בתאוצה המטאורית שלו. העדות הטובה ביותר לכך היא כאמור, פסטיבל טומורולנד האחרון. הסטים של דימיטרי וגאס ולייק מייק, ארמין ואן ביורן ואפילו הסט של טייסטו – כולם כללו הארדסטייל במלוא תפארתו.

גם בישראל, תפוצת הז'אנר והאהדה לה הוא זוכה נמצאות בצמיחה מתמדת, הרבה בזכות העבודה הקשה של אנשי "Life Is Hardstyle", עדן היילפרין ורומן סמצ'וק. השניים, שלמעשה החיו את סצנת ההארדסטייל המקומית, אחראים גם על הגעתו של ג'ינקסד לישראל. ההולנדי ינגן באירוע חגיגות השנתיים להפקה המשובחת, שכבר הספיקה להביא לישראל כמה אמני ענק בז'אנר וביניהם: דיג'יי דה-פרופט, טיונבוי, אודיופריק, רפיוז'ן ועוד.

מיילסטון
צילום: עמית מזרחי, יחסי ציבור

"בחצי השנה האחרונה עבדנו ברזולוציה חסרת תקדים בשביל לממש את המטרה שהצבנו לעצמנו – להתעלות על עצמנו בכל פעם מחדש", אמר היילפרין והוסיף: "אין לי שום ספק במימוש שלה באירוע הקרוב".

ג'ינקסד צפוי להופיע בישראל ב-12 בספטמבר במועדון ה"דה גייט" בתל-אביב. מחיר התחלתי לכרטיסים: 75 שקל. כרטיסים לאירוע ניתן לרכוש כאן