כדאי לכם להיות רגישים בזמן הקרוב, שכן מעריצי "הארי פוטר" עברו כמה ימים לא פשוטים בכלל. הכל התחיל ביום חמישי האחרון, כשג'יי. קיי. רולינג, הסופרת שמאחורי סדרת הספרים, צייצה תמונה עם כיתוב מסתורי בחשבון הטוויטר שלה.

מדובר באירוע מיוחד, במשך תשעה חודשים רולינג לא כתבה כלום בטוויטר והמעריצים ציפו לחדשות גדולות. בציוץ התייחסה רולינג ל"הארי פוטר והילד המקולל", וכתבה משפט עמום: "לפעמים, הרוע מגיע ממקומות לא צפויים". המעריצים קיוו שהציוץ המסתורי מדבר על כך שהמחזה והספר "הארי פוטר והילד המקולל" יהפוך לסרט, אבל הם טעו טעות מרה.

 

המעריצים כבר התחילו לפנטז על הסרט השמיני בסדרה, ועל איחוד של הקאסט המקורי. אבל החלומות שלהם התנפצו מהר מאוד, כבר למחרת רולינג פרסמה ציוץ נוסף שהחזיר אותם לקרקע. בסך הכל היה מדובר בתעלול יח"צ לקראת אירוע של המחזה שהתקיים בטיימס סקוור. ההכרזה "המרגשת" נגעה לחשיפת הפוסטר והלוגו החדש למחזה. כפי שאתם וודאי מתארים לעצמכם, המעריצים המושבעים לא עברו על זה בשתיקה.

"כל כך התלהבנו! חשבנו שיש משהו גדול שמגיע, אנחנו מאוכזבים מההכרזה", כתבה מעריצה אחת. מעריץ נוסף כתב: "ציפינו לכל כך הרבה וקיבלנו כל כך מעט", ומעריצה שהתקשתה לעכל את החדשות כתבה: "אני מבולבלת, ההכרזה הייתה רק על המיתוג מחדש? לא משהו אחר?".

 

השמועות על סרט שמבוסס על "הארי פוטר והילד המקולל" התחילו לצוץ מאז עליית המחזה, אבל כבר בשנת 2017 רולינג אמרה שאין תכנית לצלם סרט כזה.