קירסטי אלי (חופשי על הבר, הארון של ורוניקה), עברה כמה שנים לא פשוטות שכללו חזרה אל התודעה הציבורית (הריאליטי על ניסיונות ההרזיה שלה - החיים הגדולים של קירסטי אלי והאח הגדול VIP) והתמכרות לקוקאין. עכשיו היא הסתבכה בעניין חדש, ויצאה למונולוג פוליטי בחשבון הטוויטר שלה.

כפי שדיווחנו, כוכבת וויל וגרייס, דברה מסינג, פרסמה בשבוע שעבר ציוץ שמתייחס לאירוע גיוס הכספים בבוורלי הילס שדונלד טראמפ עתיד להגיע אליו. מסינג דרשה לדעת את שמותיהם של הנוכחים באירוע, וכתבה: "לציבור יש את הזכות לדעת". אלי ראתה את הציוץ של מסינג כניסיון ליצור מעין רשימה שחורה של שחקנים שתומכים בטראמפ, ולא יכלה לעבור על זה לסדר היום.

ביום שישי האחרון, אלי צייצה: "אני מסרבת להיות אחת מהאנשים בהוליווד שתקועים בתחת של עצמם ולא מבינים ש 'לא לעבוד עם רפובליקנים' מטומטם כמו 'לא לעשות עסקים עם הומואים'. תפסיקו להתנהג כאילו אתם מעל זה, חתיכת צבועים. אנחנו בני אותו המין! בואו נעזור אחד לשני".

דבריה של אלי גררו ביקורות מצד שחקנים בהוליווד, אליהן הגיבה בשלל ציוצים: "אני לא יכולה לעמוד בקצב של כל חוקי הפוליטקלי קורקט והצורך בטרמינולוגיה וב'מחשבה'... וגם הדעות שאנחנו נאלצים לקבל כדי שיחשבו שאנחנו בני אדם 'טובים'. זין על זה... אני מעדיפה להיות שמוקית".

אלי הוסיפה שהיא "לוקחת אחריות מלאה על הדברים שאני כותבת בטוויטר ואני מנסה לעורר השראה בדרך כלשהי". היא הבהירה ש: "אנשים חושבים שאני רפובליקנית להוטה, זה לא נכון. אני גם לא דמוקרטית להוטה. אתם יכולים להאשים אותי שאני בסך הכל פעילה נלהבת למען זכויות האדם". וסיכמה: "לעזאזל, אני אוהבת אנשים! לא אכפת לי למי אתם מצביעים. אני אוהבת אתכם לעזאזל! אלא אם כן המטרה שלכם היא להסב נזק, אני אוהבת אתכם. זו הזכות שלי לאהוב".