אחד מהמאפיינים הבולטים של הכנסת ה-19 צפוי להיות המספר הגדול של חברי הכנסת החדשים. היום זומנו 48 המחוקקים החדשים ליום עיון מיוחד להכרת עבודתם החדשה. הפוליטיקאים הנרגשים מיהרו למלא את עמודי הפייסבוק בחוויות מהיום הראשון בכנסת. הנה כמה דוגמאות שליקטנו עבורכם:

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

איילת שקד, מספר 5 ברשימת הבית היהודי: "יום עיון בכנסת לחכי״ם החדשים. אני יושבת ליד חברי זבולון כלפא. הוא שואל אותי על החכי״ם החדשים, מי הם, ואז מצביע על מרב מיכאלי ושואל מי זאת? איש מיוחד זבולון, אין כמוהו".

אין תמונה
איילת שקד וחברים מהבית היהודי

מרב מיכאלי, מספר 4 ברשימת העבודה: "מבפנים זה נראה אחרת. מבפנים המליאה מרגישה אינטימית ועניינית; מקום שלגמרי אפשר לעבוד בו".

אין תמונה
הכיסא הריק של מרב מיכאלי

משה פייגלין, מספר 23 ברשימת הליכוד ביתנו: "ביום עיון בכנסת. חזרה לספסל הלימודים...".

אין תמונה
משה פייגלין

יואל רזבוזוב, מספר 8 ברשימת יש עתיד: "המקום החדש שלי :) מהמקום הזה משנים דברים!".

אין תמונה
יואל רזבוזוב

אראל מרגלית, מספר 10 ברשימת העבודה: "תפסתי את המקום שלי, שורה ראשונה בעשייה הציבורית".

אין תמונה
אראל מרגלית

מיכל רוזין, מספר 4 ברשימת מרצ: "בפתיחת יום העיון לחברות וחברי הכנסת החדשים, יו״ר הכנסת רובי ריבלין מקפיד לומר 'ברוכות הבאות'. התחלה מרעננת לדרך של שינוי!".

אין תמונה
מיכל רוזין

אבי ורצמן, מספר 8 ברשימת הבית היהודי: "יום עיון לחכי״ם החדשים בכנסת ישראל. קבוצה נהדרת של חברה מכל הסיעות שבאים לפעול למען עם ישראל. אני בטוח שיהיו שיתופי פעולה רבים שלנו עם חברי כנסת מסיעות אחרות בחקיקה ובקידום יוזמות ונושאים חשובים בתחומים של חברה, רווחה, זהות יהודית, נגב גליל ועוד. מצפה לנו הרבה עבודה ואשתדל מאוד להיות שליח נאמן של עם ישראל בכל תפקיד שיוטל עליי".

אין תמונה
אבי ורצמן ומרדכי יוגב

סתיו שפיר, מספר 8 ברשימת העבודה: "בוקר טוב, כנסת ישראל. אני מתרגשת מאוד להתחיל לעבוד כאן".

אין תמונה
סתיו שפיר ועומר בר-לב

בועז טופורובסקי, מספר 18 ברשימת יש עתיד: "אחרי יום הדרכה בכנסת שהסתיים בהכרת המקום הזמני שלנו במליאה. כל כך הרבה אחריות, כל כך הרבה ללמוד".

אין תמונה
יש עתיד ביום העיון