"הליכוד ביתנו" - והרשת גועשת
"הליכוד ביתנו" והרשת גועשת | צילום:

המהלך המפתיע במסגרתו ירוצו הליכוד וישראל ביתנו ברשימה משותפת תחת השם "הליכוד ביתנו" הסעיר את הרשת. לצד הברכות הגיעו גם גינויים רבים ואזרחים שניסו בעזרת המקלדת למחות או לצחוק על המצב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מי מהגר איתי מפה לאוסטרליה? ישראל ביתנו והליכוד - ואבדנו", קבע צביקה. וגולש אחר רשם בתגובה לכתבה שפרסמנו הערב: "דייט בחשיכה רשם הצלחה ראשונה 'ליברמן ונתניהו' עכשיו הכל מובן".

מנגד, היו גולשים שבירכו על האיחוד המפתיע. "איזה תענוג לראות את כל אנשי השמאל עושים במכנסיים ומפריחים סיסמאות. לאלה שרוצים לארוז נשאר רק לומר שלום ולא להתראות, ולשאר השמאלנים תתפוצצו", כתב הגולש מיכאל.

יאשאיה הציע לחכות קצת ולראות מה יקרה בהמשך: "החיפזון מהשטן - המתינו מעט, המהלך לא בוצע סתם כך, ככל הנראה יש משהו גדול מאחורי החיבור הזה. אני מהמר שהמהלך הוא מהלך טוב לכלל עם ישראל, לא נראה את זועבי עולה על משטים, לא נראה את אחמדונים מתחברים לאחיהם ומגדפים את ישראל, הכלכלה תזנק פלאים כי ליברמן מחובר היטב עם הגוש הסובייטי, אני אפילו מהמר על כך שליברמן יודע משהו בעניין האירני דרך הסובייטים, והכול לטובת עם ישראל. אל תירא ישראל."

"מי מהגר לאוסטרליה?"
"מי מהגר לאוסטרליה?" | צילום:

בתגובות נוספות שאספנו הראו גולשים כועסים ומבולבלים. משה כתב כי "הימין הקיצוני משתלט על המדינה". מאור כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "עכשיו נותר רק לקבוע דגל מפלגה, מדים לפלוגות המתנדבים, רשימות אנשים 'לא רצויים'. אחרי הניצחון - צנזורה, חיזוק מחנות הריכוז שנבנים בדרום והרחבתם, סימון ובידוד, מינוי ועדה אקדמאית (מורכבת מזוכי פרס ישראל כמובן) שתפקידה לבחון סוגיות אזרחות, צמצום אוצר המילים ושינוי השיטה הדמוקרטית. רגע - כל הדברים האלו כבר נעשו. טוב, עוד אחד".

אזרח מודאג, שחתם בשם "מודאג" כתב בתגובה לכתבה: "זאת לא מדינת ישראל זאת מדינת רוסיה!!!!!!!!!".