רב החובל שטייניץ
רב החובל שטייניץ | צילום:

הרשת גועשת, והפוליטיקאים לא בוחלים בשום אמצעי כדי להגיע לקהל הבוחרים. כרזות דרמטיות, ממים פוגעניים ושצף של ביטויי גנאי אחד נגד השני, הם מנת חלקם של רבים וטובים מנבחרי הציבור.

הבוקר בחרה מרצ להתמקד בנושאים כלכליים כאשר בחרה לקדם את קמפיין "השוד הגדול".

דנון נגד זועבי
דנון נגד זועבי | צילום:

מפלגת מרצ (19,588 לייקים) מרוצה מהסקרים האחרונים שמקנים לה שישה מנדטים בבחירות הקרובות וממשיכה בכל כוחה לנפץ מיתוסים. שיטת העבודה שונה מכל מה שהכרנו, ולא פוסחת על איש. היום על המוקד - שר האוצר שטייניץ בדמותו של שודד ים.

וכך נכתב בסטטוס: "בשעה זו, הכנסת במרתון של חקיקה, הולכת לאשר את חוק הרווחים הכלואים, נגדו חתמנו בחודשים האחרונים. על אף שהגשנו את החתימות, הבוקר הכנסת תאשר את השוד הגדול". ההפצה הזו גרפה 124 לייקים, 21 שיתופים ו-8 תגובות.

גם דני דנון לא עוצר באדום, עם עמוד אוהדים פעיל במיוחד עם 10,721 אוהדים. היום בחר דנון לטפל בבעיה הדמוגרפית. לפי דעתו לח"כית חנין זועבי אין מקום בכנסת הבאה. המהלך השנוי במחלוקת, מתבצע על ידי עצומה. וכך נכתב בסטטוס:  "חנין זועבי לא תכהן בכנסת ישראל! כבר יותר מ25,000 אנשים חתמו על העצומה. עזרו לנו להחזיר את השפיות לכנסת ישראל, חתמו על המכתב הרשמי לוועדת הבחירות של הכנסת". הסטטוס גרף 324 לייקים, 38 שיתופים, ו-59 תגובות. 

אזרחים מאוכזבים ממדיניות הממשלה
אזרחים מאוכזבים ממדיניות הממשלה | צילום:

אתמול פורסם סקר ב"גלובס" המצביע על נתון חמור, באשר למצבם הכלכלי הקשה של 45% מתושבי ישראל. יוסי יונה (5082 לייקים), מתמודד בפריימריז למפלגת "העבודה". היום הוא מטפל בסוגיה הכלכלית וכך הוא כתב בסטטוס: "יש האומרים שיוקר המחיה הוא אגדה אורבנית, אבל יוקר המחיה היא בעיה המעיקה על שני שליש מהציבור הישראלי. והציבור מרגיש זאת היטב. כך על פי הסקר שפורסם היום במעריב. החשוב מכל הוא ש-76% מהציבור מכריז כי העמדות הכלכליות של המפלגות הן שישפיעו על החלטתם בבחירות הקרובות. אז למי שתהה, כבר אין ספק, הציבור התבגר, והוא רוצה כלכלה אחרת".

יונה פרסם סקר חדש אודות הציון שהציבור מעניק להחלטותיה הכלכליות של הממשלה הנוכחית - המצב של רה"מ, לא מלבב במיוחד.