פרופ' אלמ' אריה בן ארי (צילום: KateRiep_Godbye)
פרופ' אלמ' אריה בן ארי | צילום: KateRiep_Godbye
הוא מציג את עצמו כפרופ' אלמ' אריה בן ארי והחליט לעשות בית ספר למפלגות הימין בישראל תחת המוטו "עוקפים מימין את השמאלנים הבוגדים מעוצמה לישראל" וכעת הוא מציב בפנינו שתי אפשרויות: "שימו תמנון ענק בקלפי או תתאבדו כי אתם בוגדים".

בעל עמוד הפייסבוק "פי 1000 יותר עוצמה לישראל" אינו מעוניין לחשוף את שמו האמיתי ובכל זאת מקווה שתקראו את המסר בין השורות. אחרי שצבר כמעט 5,000 עוקבים בעמוד הפייסבוק שלו, הוא העניק ראיון ל-mako בדמותו של אריה בן-ארי. 

מתוך עמוד הפייסבוק "פי 1000 עוצמה לישראל" (צילום: עדי רם, KateRiep_Godbye)
השקיע ואפילו עיצב חולצה. מתוך עמוד הפייסבוק "פי 1000 עוצמה לישראל" | צילום: עדי רם, KateRiep_Godbye
פרופ' אל"מ, מה מביא אותך להקים מפלגה משלך?
"הבושה. פשוט מביך אותי מה שקורה בישראל. חבורה של בוגדים גייז מנהלים את המדינה ואנשים נשארים בבית ולא טובחים אף אחד. מפלגות סמול כגון 'עוצמה לישראל' ו'הבית היהודי' מניפות ללא בושה דגל ימני כוזב ומתפשרות על דברים. רק ילדות מתפשרות על דברים! ובאמת, לכהנא אתם קוראים עוצמה?! הרי כהנא הוא סמולני שרצה לעשות טרנספר לערבים כמו תינוקת בת שנתיים עם גלגלי עזר. מה עוצמתי בטרנספר? בתוכנית הטרנספר למאדים שפיתחתי – ואני לא רוצה לעשות ספוילר – אבל כולם מתים בסוף. לזה קוראים עוצמה".

מתוך עמוד הפייסבוק "פי 1000 עוצמה לישראל" (צילום: KateRiep_Godbye)
מתלבטים? אריה בן ארי מבצע השוואת המצעים | צילום: KateRiep_Godbye
עכשיו נזכרים? שבוע לבחירות?
"עד לא מזמן כל הקטע של דמוקרטיה נראה לי קצת כמו לשכב עם גברים – לא טבעית ודינה מוות בסקילה – אבל כשגיליתי שמפלגת 'עוצמה לישראל' רצה השנה לכנסת, ועוד מתיימרת לייצג את הימין האמיתי במקום את הסמול הקוקסינלי אליו הם שייכים, החלטתי להקים את 'פי 1000 יותר עוצמה לישראל', שיש להם אינסוף יותר עוצמה מעוצמה לישראל, אבל מנהלי הקמפיין שלי ייעצו לי ש-1000 הוא מספר קליט יותר אז זרמתי".

במסגרת המצע של פרופ' אל"מ אריה בן ארי הוא מבטיח: "ארעיל את המים במדינת תל אביב, אשמיד את כל הסודנים בארץ וגם בסודן, כדי למנוע הגירה עתידית, ואז אצא לכבוש את אירופה, שהיא תכלס ארץ ישראל השלמה, לפי מתווה תוכנית אוסלו ג'". 

אתה מאוד מילטנטי. בכלל שירתת בצבא?
"התגייסתי לצבא בגיל 8 וזייפתי תעודות זהות. לילה אחד, נקלענו להתקלות בסחנה, והצלחתי להשמיד מחבל חמוש ולהציל את הפלוגה שלי. מאוחר יותר, הליצנים הבוגדים בבג"צ החליטו שמכיוון שהמחבל היה רק בן 3, וזה לא באמת היה נשק אלא מוצץ, צריך להדיח אותי. בגיל תשע הקמתי את צבא ההתקפה לישראל, שזה כמו צה"ל, רק לא סמולני גייז של אפסים שלא זוכרים את השואה וחושבים שהם ערבים".

מתוך עמוד הפייסבוק "פי 1000 עוצמה לישראל" (צילום: KateRiep_Godbye)
צדק או לא צדק? בכל מקרה, תן כיף | צילום: KateRiep_Godbye
עוצמה לישראל: "קבוצת שמאל רדיקלי שהתלבש על שמנו"

העמוד ההומוריסטי מביע כמובן ביקורת צינית וקשה על האופן בו הפך הימין הקיצוני למיינסטרים בישראל. ב"עוצמה לישראל" מספרים שאכן שמעו על עמוד הפייסבוק אך הם מסרבים להתרגש.

"זאת קבוצה של שמאל רדיקלי שהתלבשה על השם שלנו", אומר היום ח"כ אריה אלדד, "אני לא נכנסתי לעמוד בעצמי אבל אמרו לי שהם לפעמים מצחיקים ולפעמים גסים מאוד. כנראה שהם מנסים להצחיק, אני מקווה שהם גם מצליחים".

ח"כ הד"ר מיכאל בן-ארי מספר שלא מדובר באדם הראשון שמתחזה לחברי המפלגה. "יש בערך עשרה פרופיל שמתחזים אליי בפייסבוק וזה אומר שאנחנו כנראה מטרידים מישהו. רשת האינטרנט והפייסבוק זה השוק והרחוב של פעם, כל אחד אומר מה שהוא רוצה, אבל אני לא מוחק דברים שאנשים כותבים ועל המצחיקים ביניהם אני אפילו עושה לייק".

קמפיין הבחירות של פי 1000 עוצמה לישראל: