ח"כ מירי רגב התארחה אתמול בבוקר בפאנל הפוליטיקאים במסגרת פרוייקט הבוחרים החדשים של mako ו"סקאיי הפקות" ואמרה, בין השאר, לתלמידי בית הספר התיכון עמי אסף בבית ברל, "תראו את מפלגת העבודה: סתיו שפיר הקומוניסטית, מירב מיכאלי שאומרת להורים אל תשלחו את הילדים לצבא ושלי יחימוביץ' שהצביעה בבחירות 96' לחד"ש" בתגובה להערה של מיקי רוזנטל, כינתה אותו "שקשוקה".

בנוסף אמרה ח"כ רגב, כי ברור לה שראש הממשלה הבא יהיה נתניהו והוסיפה, "כולם רוצים להיות חלק מהקואליציה של הליכוד. שלי יחימוביץ' רוצה להיות שרת התמ"ת, יאיר לפיד רוצה להיות שר". בתגובה להערה של שרון לוזון נציג חד"ש היא קראה לעברו "אתכם אנחנו לא רוצים בכלל".

הפרוייקט במסגרתו זוכים תלמידי התיכון לשיעור בדמוקרטיה, להתנסות בתעמולת בחירות ואף בבחירות בקלפי מיוחדת שהוקמה לצורך העניין, חזר היום לבתי הספר, לאחר חופשת חנוכה. בין הפוליטיקאים שהשתתפו בפאנל היו מיקי רוזנטל מהעבודה, מירי רגב מהליכוד ביתנו, שי חרמש מקדימה, יעל גרמן מיש עתיד, תמי זנדברג ממרצ, שרון לוזון מחדש ודליה נקר מהגימלאים.

בית ברל הוא הבית של מפלגת העבודה, לכן לא פלא שבבית הספר המפלגה זכתה לאחוזי התמיכה הגבוהים ביותר והגיעה למקום הראשון עם 28%. במקום השני יש עתיד עם 26%, הליכוד-ביתנו עם 14%, מרצ במקום הרביעי עם 10%, כמו אחוזי התמיכה ב"התנועה".

 

הבוחרים הצעירים - בית ברל
"העבודה" במקום הראשון