סקר שנוגע למשדר קול אחד יכול לשאול (צילום: חדשות 2 - פאנלס)
נתניהו שיכנע את הרוב הגדול | צילום: חדשות 2 - פאנלס

המשדר המיוחד של חדשות 2 ויו-טיוב שנערך אמש ובו התראיינו שלושת המתמודדים לראשות הממשלה לא השאיר את ציבור הבוחרים והצופים בארץ אדיש: 48% מהציבור השתכנעו מדבריו של יו"ר הליכוד בנימין נתניהו, כך עולה מסקר שערך מכון המחקר פאנלס במיוחד עבור חדשות 2 באינטרנט.

אחרי נתניהו הייתה זו יו"ר קדימה, ציפי לבני, ששיכנעה 37% מהציבור בדבריה. שר הביטחון אהוד ברק הגיע אל המקום השלישי, כאשר 15% מהציבור מצאו את דבריו כמשכנעים ביותר.

הסקר נערך בקרב 1,230 נסקרים המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת בישראל והוא בוצע אמש לאחר המשדר והמשיך גם היום בשעות הבוקר.

אתמול עם סיום המשדר נערך סקר בזק בקרב 400 משתתפים והממצאים לא היו שונים בהרבה, כאשר אמש 49% טענו שנתניהו שכנע אותם, 38% טענו שלבני הייתה טובה ומשכנעת וברק שכנע 13% מהציבור הישראלי המתלבט.

במשדר המיוחד שהתקיים אתמול התכנסו שלושת המועמדים לראשות הממשלה באולפני חדשות 2 כאשר כל אחד בתורו נשאל עד כ-10 שאלות על ידי אזרחים שהעלו שאלות מצולמות לאתר YouTube. לכל אחד מהמתמודדים ניתנו 45 שניות לענות על כל שאלה. שלושה ברי מזל ששאלותיהם זכו במקומות הראשונים אף זכו להגיע אל האולפן ולשאול את המועמדים שאלה באופן אישי.