עודד פורר
עורך דין עודד פורר

שמי עודד פורר ואני בן 31. אני פעיל בתנועת הליכוד מנעורי. הליכוד הוא לא אופנה חולפת עבורי, הליכוד הוא בית שלא מחליפים לעולם, לא בימים קלים ובוודאי שלא בימים קשים.

לפני כשלוש שנים החליט אריק שרון לעזוב את הליכוד ולהקים את קדימה. אבי, שוקי פורר, ראש עיריית רחובות ומנאמניו של שרון, החליט לעזוב איתו. למרות זאת, לי לא הייתה התלבטות, החלטתי לשלם מחיר לא פשוט ולהישאר נאמן לליכוד.

הליכוד הוא לא רק בית עבורי, הליכוד הוא מעל הכל גם דרך ללכת בה, ושגם לה חייבים להיות נאמנים. גם כשזה לא היה פופולארי, התנגדתי לתכנית ההתנתקות. פעלתי באופן ברור וגלוי על מנת למנוע את אישורה במשאל המתפקדים, אך לצערי, למרות החלטת המתפקדים אז, החליט ראש הממשלה דאז, אריאל שרון, ליישם את התכנית בכל זאת. כיום לכולם ברור כבר שיישום התכנית היה מוטעה מיסודו.

ההכרה בצדקת הדרך שהוביל הליכוד בשנים האחרונות הובילה אותו למצב טוב. אבל לנוכח האתגרים העומדים בפני מדינת ישראל – אירן, החמאס, הכלכלה, החינוך – אנו חייבים ליכוד גדול עוד יותר. אסור שנהיה תלויים במפלגות רבות מדי, בוודאי שלא במפלגת העבודה או בסניף שלה – מפלגת קדימה. כדי שנהיה גדולים יותר צריך להביא גם את הקהל הצעיר לליכוד.

כמועמד הצעיר של מחוז השפלה, אני יודע היכן יושב הקהל הצעיר הזה. אני יודע איך הוא חושב, איפה הוא מסתובב ובעיקר איך משכנעים אותו ללכת להצביע ולתת את קולו לליכוד. בעבודה קשה ונכונה אני מאמין שאפשר להביא לפחות עוד מנדט אחד לליכוד מהקהל הצעיר. אני מתכוון לעשות הכל כדי להביא אותו. יש לי אמונה חזקה בדרך שלנו, יש את היכולת והניסיון להגיע לקהל הצעיר ויש לי את המרץ לעשות את זה.

אני גם בטוח, שלמרות גילי הצעיר, אני נהנה מהיכרות מעמיקה עם בעיות המחוז. כל חיי חייתי וגדלתי ברחובות, את מרבית שירותי הצבאי ביצעתי כמפקד דבור בגזרת אשדוד, החברה שבבעלותי מייעצת ומנהלת פרויקטים לרשויות מקומיות בכל רחבי הארץ. אני מכיר את בעיות הרשויות המקומיות, הצרכים של המחוז ידועים לי ואני בטוח שאוכל להיות נציג נאמן של המחוז.

תנו לי את קולכם – ואני אחזיר לליכוד כפליים.