אורית נוקב - העבודה (יח``צ: חדשות)
אורית נוקד | יח``צ: חדשות

מדור חדש בחדשות 2 באינטרנט יביא לכם מידי יום את דבריהם של המועמדים בפריימריס מהמפלגות השונות, בו הם יסבירו לכם הגולשים, למה כדאי לכם לבחור בהם. מפלגת העבודה תהיה הראשונה לערוך את הפריימריס, ולכן הפעם תסביר לנו חברת הכנסת אורית נוקד מדוע לבחור בה.

"למה לבחור בי? כי אני רואה בכנסת שליחות.

כי אני כאן כדי לפעול למען האדם ורווחתו החל בדאגה לגמלאים, הרווחה והבריאות, דרך העצמת זכויות הנשים בישראל, קידום צורכי ההתיישבות בפריפריה ובמרכז, הגנת הצרכן, טיפוח החינוך, התרבות, הספורט והצעירים, וכלה בשמירה על איכות הסביבה.

כי כשתראו גמלאי חוזר בלי פחד מהבנק לאחר שפדה את השיק מהביטוח הלאומי, תדעו שזה בזכות חוק שהחמיר בענישת תקיפת קשישים.

כי כשתראו חיילת משוחררת מטיילת עם קשיש סיעודי בגינה הציבורית, תדעו שזה בזכות החוק שהוסיף את הסיעוד לרשימת העבודות המועדפות המזכות במענק.

כי כשתראו אם חד-הורית הולכת ללימודים באוניברסיטה, תדעו שזה בזכות חוק שמאפשר לה להשכיל ולהתקדם בלי לאבד את קצבת הבטחת ההכנסה.

כי כשתראו שבחניון חייבו אתכם על הזמן שבאמת חניתם ולא על כל השעה, תדעו שזה בזכות חוק החניונים.

כי כשתראו שאם יכולה לצאת לחופשת לידה בת 14 שבועות בלי לפחד מפיטורים, תדעו שזה בזכות החוק שהאריך את חופשת הלידה מ-12 שבועות וגם בזכות החוק שהאריך את התקופה בה אסור לפטר נשים לאחר חופשת לידה.

כי כשתראו שחברות הסלולר, הטלוויזיה או האינטרנט שואלות אתכם האם אפשר להמשיך את ההתקשרות, תדעו שזה בזכות חוק "עסקה קצובה".

כי כשתראו 1,500 מתנדבים ותלמידי תיכון מתרוצצים עם מצלמת ביד, תדעו שזה רק לאחר מאבק ארוך להצלת הטלוויזיה הקהילתית.

כי כשתראו בחנויות שלטים מאירי עיניים המציגים את מדיניות החזרת הסחורה, תדעו שזה בזכות חוק צרכני.

כי יום אחד כשתראו אלמנת צה"ל שנישאה בשנית, תדעו שזה גם הודות להצעת חוק שתאפשר לה להנשא שוב ועדיין לשמור על זכויותיה.

כי יום אחד בעלי עסק קטן ועצמאים יכולים לנשום לרווחה בזכות הצעת חוק שתדחה את תשלומי המע"מ ב-60 יום.

כי יום אחד לא נצטרך לדאוג לעצמנו לביטוח סיעודי, בזכות הצעת חוק שתכניס את האשפוז הסיעודי לחוק הביטוח הלאומי.

כי יום אחד לא נראה יותר חולים מפוטרים ממקום עבודתם בתקופת הטיפולים במחלתם, בזכות הצעת חוק שתגן על חולים במחלות ממאירות ובעלי מוגבלויות".

חדשות 2 באינטרנט מזמינים את המועמדים לכתוב לנו לכתובת: bnews@news2u.co.il. אתם גם מוזמנים לשלוח לנו סרטונים שלכם, או גימיקים אחרים.