פלטפורמת התוכן בתשלום אונליפאנס (OnlyFans), שעיקרה תכנים למבוגרים בלבד, "נפרצה" – ותמונותיהם של מאות יוצרי ויוצרות תוכן, בהם בלה ת'ורן, הודלפו לקהל הרחב על ידי האקרים. בהנהלת הרשת החברתית מתעקשים שלא מדובר בפריצה – אלא בקבוצת אנשים שרכשה מנויים, אספה חומרים והפיצה אותם באופן בלתי חוקי.

לפי הדיווחים, התמונות שהודלפו הועלו לכונן Google Drive שכלל תיקיות עבור 279 יוצרים בפלטפורמה; אחת התיקיות כללה תמונות וסרטונים שהיקפם 10 ג'יגה בייט. ככל הנראה, החומרים הועלו באוקטובר 2020, ורק לאחרונה הם שותפו בפורום של האקרים חובבים.

לא מדובר בפעם הראשונה שחומרים אקסקלוסיביים מודלפים מהאתר, אך הייחוד במקרה זה הוא ריכוז תכניהם של מאות יוצרות ויוצרי תוכן במקום אחד. בהתאם, מומחים מעריכים שיותר מאדם אחד היה מעורב באיסוף. אחד המשתמשים ששיתף את התיקייה היה משויך לסיטי קולג' בעיר סן פרנסיסקו.

View this post on Instagram

A post shared by BELLA (@bellathorne)

ההדלפה מתרחשת חודשים אחרי שת'ורן הכריזה שהרוויחה מיליון דולר ביומה הראשון. הצטרפותה לאתר באוגוסט האחרון עוררה סערה הן בקרב יוצרי התוכן והן בקרב המנויים. בעקבות הצטרפותה, הנהלת אונליפאנס השיתה תקרת תשלומים: עד 50 דולר עבור צפייה בפוסטים חסומים במקום 200 דולר, ועד 100 דולר עבור טיפים. לקוחות האתר, מצדם, התרעמו שת'ורן מכרה "תמונת עירום" עבור 200 דולר – וסיפקה תמונה בה היא לא היית ה"עירומה לחלוטין". באתר "דיילי מייל" פנו למנהליה של ת'ורן בבקשה לתגובה בדבר ההדלפה, אך טרם קיבלו אותה.

מטעם אונליפאנס הדגישו שהגנה על יוצרי התוכן שלהם נמצאת "בעדיפות עליונה", ושלצורך כך הוקם צוות הנלחם בהורדה והפצה פיראטית של חומרים. עוד התגאו ברשת שהצליחו להוריד יותר מ-75% מאתרי אחסון התמונות והטורנטים ששיתפו חומרים שנגנבו.