החיים הפרטיים של בן אפלק כבר מזמן הפכו מרתקים יותר מהקריירה שלו, ואולי בעצם הם תמיד היו כאלה. אחרי הפריצה ההוליוודית שלו ושל מאט דיימון עם "סיפורו של וויל האנטינג", אפלק יצא במשך כמה שנים עם גווינת' פאלטרו, ומ-2002 עד 2004 הוא היה בזוגיות מתוקשרת עם ג'ניפר לופז - אחת ממערכות היחסים הכי מתוקשרת בהיסטוריה של הזוגות ההוליוודים. השניים אפילו היו מאורסים, אבל זמן קצר לאחר הפרידה הוא התחיל לצאת עם ג'ניפר גארנר, איתה התחתן והביא לעולם שלושה ילדים.

אחרי הגירושים מגארנר הוא היה בזוגיות עם לינדזי שוקאס, מפיקה ב"סאטרדיי נייט לייב״", ועד לאחרונה היה בעוד זוגיות מתוקשרת מאוד, הפעם עם השחקנית אנה דה ארמס ("רצח כתוב היטב"), איתה יצא קרוב לשנה. עכשיו, חיי האהבה של הבמאי והשחקן מקבלים שוב את תשומת הלב הציבורית משתי סיבות - האחת היא השמועות על כך שהוא מבלה זמן עם האקסית, לופז, שגם היא עברה פרידה מתוקשרת לאחרונה מאלכס רודריגז, והשנייה והחדשה יותר: זהו סרטון שהפך ויראלי בטיקטוק, ובו נראה אפלק פונה אל משפיענית רשת שדחתה אותו באפליקציית ההיכרויות האקסקלוסיבית ראיה (Raya).

מהכותרות בלבד, המהלך של אפלק נשמע די קריפי, אבל המציאות מציירת תמונה קצת אחרת, ומוציאה את אפלק יותר חמוד מאשר דוש. ניבין ג'יי, הטיקטוקרית שהעלתה את הסרטון, כתבה בו שהיא עשתה אנמאץ' - כלומר, ביטלה את ההתאמה שהייתה לה ולאפלק ביישומון ומנעה ממנו ליצור איתה קשר שם - בגלל שחשבה שמדובר בפרופיל מזויף של אדם שמתחזה לאפלק. זאת למרות שראיה היא אפליקציית דייטינג המיועדת לעשירים והמפורסמים אשר מיישמת תהליך סינון קפדני, והשתמשו בה בעבר לא מעט סלבס כמו צ'אנינג טייטום, דמי לובאטו, קירנן שיפקה ועוד. 

@nivinejay

Sorry Ben ##raya ##benaffleck ##dating ##fyp

♬ original sound - Amir Yass

בסרטון ששלח אפלק לניבין הוא בסך הכל ביקש להראות לה שאכן מדובר בו עצמו ואומר שם למצלמה בחביבות: "ניבין, למה עשית לי אנמאץ', זה אני". הסרטון שנשלח תחילה בתיבת ההודעות באינסטגרם של המשפיענית זכה מאז פרסומו ליותר ממיליון צפיות בטיקטוק, והצליח להכניס את אפלק - פעם נוספת - אל רשימת הנושאים החמים בשיחות העולמיות בטוויטר. גולשים רבים עודדו את אפלק להמשיך ולחפש אהבה (בין אם בחברת לופז או בכל אפליקציה שהיא), בעוד אחרים ניצלו את ההזדמנות ללעוג קצת לשחקן המוכר.

"הסאגה של בן אפלק מעניינת כי אנחנו רואים בזמן אמת אדם שהופך לבוג'אק הורסמן", נכתב בציוץ אחד (בוג'אק הורסמן היא סדרת אנימציה מבית נטפליקס, שעוסקת בשחקן מתבגר שחייו ומערכות היחסים שלו יוצאים תכופות משליטה), ובאחר נכתב "אני מבינה, כי החֵברה והכל, אבל למה בן אפלק שולח הודעות לנשים בגיל הזה? אדוני, שלושת הילדים שלך". גולשים נוספים השתמשו בתוכן הסרטון כבסיס לבדיחות וממים, בהם בדיחות על תפקידיו הקודמים של אפלק -

 

אפלק, עצמו דווקא הכחיש את חברותו בראיה, ואמר בשנה שעברה בראיון שהוא לא משתמש באפליקציות דייטינג: "אני מכיר אנשים שמשתמשים בהם וכיף להם, אבל לא אני... הייתי שמח לקשר שהוא עמוק ומלא משמעות ואחד שאני יכול להיות מחויב לו". מאז, נראה שהדברים השתנו ואפלק החליט לתת צ'אנס לאפליקציות. ולמעשה, מי שעוקב אחר חדשות הבידור באדיקות כבר ידע על חיבתו של אפלק לראיה אחרי שהשחקנית רבל ווילסון ("פיץ' פרפקט") סיפרה בראיון מלפני כמה חודשים כי ראתה את הפרופיל של אפלק באפליקציה המדוברת.