דזירה גאטו, בת 22 מפלורידה, ניצחה את האינטרנט: לצד עבודתה בתור סוכנת נדל"ן, היא משלימה הכנסה בעזרת מכירת תמונות של כפות הרגליים שלה באתר OnlyFans וגורפת לכיסה יותר מ-10,000 דולר בחודש.

הדוגמנית החובבת התחילה את הקריירה הוויראלית שלה באינסטגרם וצברה 1.1 מיליון עוקבים, לצד החשבון המציג אותה בתור סוכנת נדל"ן שכולל 138 אלף עוקבים. מהר מאוד הבינה שהיא תוכל להפיק רווחים יפים בהרבה אם תעבור לרשת החברתית OnlyFans, שמאפשרת לכל גולש להתחיל ערוץ ולשדר בתשלום תכנים, לרוב פורנוגרפיים.

View this post on Instagram

A post shared by Desy Gato (@desy.gato) on

גאטו החליטה שתתמקד בכפות הרגליים שלה אחרי שקיבלה הודעה פרטית ממישהו שהציע לה "300 דולר עבור עשר תמונות רגליים ללא איברים מוצנעים, ובלי שרואים פנים", העידה. "לא יכולתי לסרב והוא הפך ללקוח קבוע. הוא אף הפנה אליי גברים אחרים ששילמו את אותם הסכומים, אם לא יותר, עבור תמונות דומות".

לדבריה, היא נהנית כעת מ"שטף קבוע של לקוחות": חלקם רוצים לראות את הפדיקור שלה, אחרים מתמקדים דווקא בכף הרגל עצמה, וישנם כאלה שאף קונים עבורה גרביונים וגרביים באמזון. "תאמינו או לא, אבל רוב הלקוחות שלי לא מבקשים תמונות עירום. הם מבקשים ממני לשים תחתונים או מכנסונים קצרים ולהצטלם עם הרגליים ועם הישבן שלי".

"אני גובה בערך 25 דולר לכל תמונה ואני מוכרת אותן בחבילות של חמש או עשר תמונות", היא מסבירה. "אני יכולה למכור תמונת רגליים נעולה ב-OnlyFans עבור חמישה דולר. אם מאות אנשים פותחים אותה, זה מצויין עבורי מבחינה כלכלית". אגב, יש גם סרטונים בהם היא מעסה את רגליה עם קרם לחות, או אפילו סתם נועלת עקבים; אלה כבר עולים 100 דולר לדקה.

View this post on Instagram

A post shared by Desy Gato (@desy.gato) on

למקרה שתהיתם, דזירה לא מוצאת עניין מיוחד בכפות רגליים – אך לדבריה, היא "שיפוטית פחות" כלפי הפטיש הזה מאז שהחלה למכור תמונות. "אני באמת לא מבינה את זה, ואני שואלת אותם! רובם אומרים שהם פשוט אוהבים את הצורה של רגליים", הסבירה. "אני מכבדת את זה. זה הכסף הכי קל שיש וכל מי שלא מסכים הוא הייטר. פגשתי בחיים הרבה אנשים עם פוט פטיש והבנתי שרבים מהם מתביישים בזה".

בניגוד לנשים רבות שנאלצות למכור תמונות אינטימיות כדי לשרוד כלכלית, סביר להניח שדזירה ובן זוגה הסתדרו יפה קודם לכן. אגב, בן הזוג שלה – מייק בן ה-42 – הוא זה שעוזר לה לצלם את התמונות; גם לו אין פטיש כזה, אך הוא "לא מתלונן כי אנחנו נוסעים לחופשות יוקרתיות עם הכסף, ואנחנו קונים את הבית הראשון שלנו ביחד השנה".