מסתבר שלא הכל סום וקסום ובשום ונפלא ברחוב סומסום, כי לפעמים גם שם יש תככים, מזימות וסכסוכי אוהבים. זה לא סוד שבמשך שנים מתרוצצות שמועות עקשניות במיוחד הטוענות ששתי הבובות המפורסמות אריק ובנץ הן לא "סתם החברים הכי טובים", אלא בני זוג - הם הרי חיים יחד באושר באותה דירה ברחוב סומסום 123 מאז 1969, ולמרות שהם "ישנים במיטות נפרדות" הם ממש לא מצליחים לעבוד עלינו. 

יציאה רשמית מהארון אף פעם לא הייתה, אבל פעם בכמה זמן צץ מישהו שטוען שלשניים יש מה להסתיר. ב-2018 טען אחד מכותבי התוכנית למגזין QUEERTY שהם אכן זוג ושנה אחר כך סגן נשיא החברה שיצרה את התוכנית אמר "אתם רוצים לחשוב שהם הומואים? אוקיי. אתם רוצים לחשוב שהם לא הומואים? אז הם לא". בכל פעם שהנושא צף מחדש החברה מגיבה באותה הצורה: "לאריק ובנץ אין נטייה מינית כי שניהם בובות", אבל אם תשאלו אותנו - הגברת מכחישה יותר מדי.

כך או כך, אריק ובנץ נמצאים במערכת יחסים מאוד ארוכה ואינטנסיבית ונדמה שהם עוברים תקופה קשה, אם נסמוך על עמודי הטוויטר של השניים. כן, לשניים יש עמודי טוויטר רשמיים משלהם, נפרדים אם זה ממש חשוב לכם, וביחד עוקבים אחריהם קרוב ל-190 אלף אנשים. השניים לא מאוד פעילים ברשת החברתית ובעיקר מאחלים אחד לשני מזל טוב בימי הולדת, אבל עכשיו הבחינו גולשי טוויטר בפרט קטן ומוזר שמעיד שבין השניים עבר ברווז שחור. 

עמוד הטוויטר של אריק (צילום: twitter)
עמוד הטוויטר של אריק | צילום: twitter
עמוד הטוויטר של בנץ (צילום: twitter)
עמוד הטוויטר של בנץ | צילום: twitter

לכאורה, בנץ משתמש בפלטפורמה החברתית כדי להנחית מכה כואבת על חברו משכבר הימים. בעמוד הטוויטר של אריק, הוא כתב בשורת המידע עליו שהוא "חבר של בנץ" וקשור מאוד לברווזוני, אבל אצל החבר הטוב, בנץ, כתוב בשורת הביו שהוא בסך הכל "שותף של אריק". כמה קר, מרוחק וציני, אפילו לנו כאב לקרוא את זה. 

תגובות הגולשים נעו בין צער גדול והלם מוחלט, לבין קריאה לכולם לא להתערב לשניים בזוגיות. "רק בני זוג יכולים לריב בצורה הזאת", כתב אחד, ואחר הגיב "הם בהפסקה וזה ממש לא עניינכם". אנחנו לא בטוחים מה קרה בין הצמד, אבל חלק מגולשי טוויטר העלו השערה שלמערכת היחסים המיוחדת בין אריק לברווזוני הייתה יד בדבר. כך או כך, אנחנו מאוד מקווים שהם יצליחו לפתור את הבעיות שלהם במהרה, כי אהבה היא אהבה, גם אם אתה בובה.