רבים בטוחים שבריאן באומגרטנר לא זכה למספיק זמן מסך בתור רואה החשבון קווין מאלון ב"המשרד", אבל גם ברגעים הכי קטנים שניתנו לו הוא גנב את ההצגה. עכשיו, כישרון המשחק וההומור הפיזי הייחודי של באומגרטנר מוכיחים את עצמם - כשמתוך לא מעט שמות מוכרים, הוא השחקן שהרוויח הכי הרבה השנה מהשימוש בפלטפורמת הזמנת הסרטונים קמיאו (Cameo). קמיאו, למי שלא הכיר, היא שירות בו מפורסמים מעלים סרטונים אישיים (דוגמת ברכות יום הולדת) בעבור מי מהמשתמשים שחפץ בכך, בתמורה לתשלום משתנה. מחירי הסרטונים נעים בערך בין 10 דולר ל-450 דולר, כאשר המפורסמים ביותר מרשים לעצמם לגבות, מן הסתם, מחירים גבוהים יותר.

באומגרטנר עצמו הוא לא מהסלבס הכי יקרים באתר. בעוד הראפר אייס טי גובה 350 דולר על סרטון, וקרול בסקין ("טייגר קינג") למשל, מבקשת 300 דולר - באומגרטנר מסתפק ב-195 דולר בלבד. ולמרות שהמחיר שלו זול באופן משמעותי משל השניים האלה (ומשל עוד מפורסמים רבים אחרים), השחקן עדיין הצליח להתברג במקום הראשון ברשימת הסלבס המרוויחים מהאתר המדובר - עם תפוקה כלכלית של לא פחות ממיליון דולר.

כוכבת "המשרד" נוספת, קייט פלאנרי (שגילמה את מרדית' פאלמר), נחשבת גם היא לאחת מהמצליחות ביותר בקמיאו על פי החלוקה המובנית באתר, אך לא הצליחה להגיע להישגיו חסרי התקדים של באומגרטנר. שחקנים מוכרים רבים אחרים מציעים את שירותיהם באתר שצובר תאוצה, וחלקם אולי אף יתגלו כשימושיים - ביניהם דרייק בל ("דרייק וג'וש"), שון אוסטין ("שר הטבעות") ומייקל רפפורט ("לא טיפוסי", "חברים"). 

מנכ"ל קמיאו, סטיבן גלאניס, התראיין לפודקאסט של הניו יורק טיימס ואמר כי "מי שהרוויח הכי הרבה השנה הוא בריאן באומגרטנר מ'המשרד'. הוא עומד לעשות יותר ממיליון דולר בשנה בהזמנות. מדוע באומגרטנר מרוויח? זו הפרסונה שלו, הוא באמת מתגאה מאוד באמנות הסרטונים. ואני חושב שאיכותו של הקמיאו היא דבר שחשוב לאנשים. והוא פשוט מישהו שבאמת לוקח את זה ברצינות ועושה עבודה נהדרת. הוא אמין, והתוכן מאוד מצחיק. ובאופן כללי, קומיקאים נוטים לעשות את הטוב ביותר".