מה לא ראינו ברשת החברתית הסינית? צעירים שמתחזים לקורבנות שואה, כנופיות בריטיות שמתגאות ברצח ואפילו סרטוני התאבדות שיוצאים משליטה ומתפשטים ברשת ללא מעצורים. כעת אפשר לדווח על טרנד חדש: נשים המגדירות את עצמן בתור "Sugar Babies", שמציגות את כל השלל שהן מקבלות מגברים מבוגרים – וגם מסבירות איך לכבוש את לבו של גבר עשיר.

@margaretsurette

You guys wanted to know how I met my man. You’re welcome :) ##foryou ##fyp ##richboy ##golf ##beveragecart ##golfcourse ##money ##tips ##tigerwoods ##summerjobs

♬ 50//50 (Edit) - Vantage

לפי הדיילי מייל הבריטי, ההאשטאג SugarBabies צבר יותר מ-211.4 מיליון צפיות ברשת החברתית. בין הסרטונים הרבים ניתן למצוא טיקטוקריות שהניחו את ידיהן על תיק בירקין של הרמס בשווי יותר מ-30,000 דולר ועל תכשיטים של קרטייה, וזה לא הכל.

@theonlybrianna

i’m sorry mom ##fyp ##xyzbca ##sugardaddies ##foryoupage ##mylife ##vacation ##sugarbabies ##lanadelrey

♬ Ooh Ahh (My Life Be Like) (feat. Toby Mac) - Grits

המשתמשת הקנדית Massiel שיתפה סרטון ובו היא מנופפת בחבילת שטרות של מאה דולר; היא אף הציגה צילומי מסך מההתכתבות עם השוגר דדי שלה, שבמהלכה היא שלחה תמונה של קיילי ג'נר עם תיק בירקין ורוד בשווי עשרות אלפי דולרים.  בשקף הבא, כבר ניתן לראות שהיא קיבלה אותו. מרגרט, טיקטוקרית אחרת מיוסטון שבארצות הברית, פגשה את השוגר דאדי שלה במהלך עבודתה במועדון גולף, וכיום משתפת באופן קבוע סרטונים שבהם היא נוהגת בפרארי שלו ולנה במלונות יוקרה. באחד מהסרטונים ניתן לראות אותו אף נותן לה מרצדס חדשה במתנה.

@margaretsurette

Yeah you’re boyfriend is rich...but does he buy you a Mercedes? ##foryou ##fyp ##richboycheck ##agegapcouple ##agegaplove ##sugarbabies ##sugardaddie

♬ Pussy Talk - City Girls

אחת מהשוגר בייביז האמריקאיות לא הסתפקה בלהשוויץ, ונתנה לנשים אחרות טיפים למציאת שוגר דדיז ברשת. לדבריה, כל אחת צריכה למצוא את "הנישה" שלה, לא להשתמש בשם הרשמי שלה, ולהעמיד פנים שיש כבר חייה ברמת החיים שהיא רוצה; אפילו לביוגרפיה בראש הפרופיל יש חוקים.

@greeneyedbby

####

♬ Cash Shit (feat. DaBaby) - Megan Thee Stallion

"שמרי על הביו שלך קצרה ומתוקה, נישתית ואסתטית, אך לא משעממת. חשוב לתאר את הדייט האידאלי שלך, אבל גם להראות את האישיות שלך. אבל את לא רוצה לספר יותר מדי מטעמי בטיחות, וגם לא יהיה לך על מה לדבר מאוחר יותר. אל תגידי שאת מעדיפה לילות שקטים עם כוס יין וספר טוב, אם את מפרסמת סרטונים שלך חוגגת בחוץ עם הבנות. אל תחכי שהם יבואו אלייך, כל אחד הוא מערכת יחסים פוטנציאלית. תנסחי הודעה גנרית שאת יכולה להעתיק ולהדביק". ומה לגבי לבקש כסף? "שוגר בייביז לא צריכות לבזבז זמן. עליכן להיות ישירות ולהגיד אם אתן רוצות לקבל דמי כיס, באיזה סכום, ומה תעשו תמורתם".

@massielmns

Birthday weekend shopping ##shopping ##shoppingchallenge ##makehispocketshurt ##makehispocketshurtchallenge ##xyzbca ##fyp ##designercheck

♬ Rich Girl - Wildberries