לפני כמה חודשים גילינו לכם איך אתם יכולים להצטלם עם טיגריס בסלון ביתכם, ועכשיו גוגל לקחה את המציאות הרבודה (AR) צעד אחד קדימה – או בעצם, מיליוני שנים אחורה - עם סדרת דינוזאורים המתבססת על פארק היורה. 

גוגל הוסיפה לאחרונה עשרה מינים של דינוזאורים לרשימת החיות הנתמכות שלה – כך שבפעם הבאה שתרצו ללמוד על טירנוזאורוס רקס, תוכלו לראות אותו נח על הספה שלכם או עוצר לתפוס קצת צל בפארק. כל מה שצריך לעשות זה לחפש אותו בגוגל וללחוץ על "לצפייה בתלת מימד".

הדינוזאורים החדשים מתבססים על אלה שהופיעו ב"פארק היורה", הודות לשיתוף פעולה שגוגל רקמה עם הפקת הסרטים. כמו יתר החיות, ניתן להתאים את גודל הדינוזאורים כך שלא יאיימו על ילדים, אך ניתן גם לראות אותם בגודל מלא – וככה להבין כמה מקום תפסו הדינוזאורים במרחב. זני הדינוזאורים שזמינים הם טירנוזאורוס רקס, ולוצירפטור, טריצרטופס, ספינוזאורוס, סטגוזאורוס, ברכיוזאורוס, אנקילוזאורוס, דילופוזאורוס, פטרנודון ופרזאורולופוס.

גוגל השיקה את הפיצ'ר החמוד בכנס שערכה במאי 2019, כשעם הזמן נוספו חתולים, עקרבים ודובים. לא כל מכשיר תומך בפונקציה בעקבות מגבלות חומרה – אך סביר שהמכשיר שברשותכם יעמוד באתגר. כל מה שצריך זה מכשיר עם אנדרואיד בגרסה 7 ומעלה, או מכשיר של אפל עם גרסת iOS 11 ומעלה. ניתן לחפש את הדינוזאורים בכל דפדפן באנדרואיד, כשבמכשירים מבית אפל תאלצו להוריד גוגל כרום.