בסרטון שהתפרסם בטיקטוק, משתמשת בשם ברנדי (@Brandus25) וזוגתה הצטלמו לרגל המעבר לביתן המשותף שרכשו יחדיו, כשהן מזנקות ממדרגות הבית לתוך ענן של קונפטי בצבעי הקשת. עד כה, עוד יום רגיל באינסטגרם. הילד, שהתברר כבנה החורג של מצלמת האירוע והחברה הכי טובה של הזוג, נכנס לתמונה כדי להשתתף במסיבה ולתפוס את הקונפטי, ובינתיים ברקע טאבי, בת הזוג של ברנדי, כורעת על ברך אחת ומוציאה טבעת.

טאבי, במשך שניות ארוכות, לא הצליחה להוציא מילה. ברנדי שאלה אותה, "מה את עושה", כשהיא פתאום מקבלת מושג למה שמתרחש באותו הרגע. בינתיים, הילד מקפץ חזרה לפריים להסתכל מקרוב על הטבעת, עד שיד ענקים (של אמו), חוטפת אותו הרחק מהפריים ברגע אחד שנראה כמו מסרט מצויר. הסרטון זכה לכ-10 מיליון צפיות בטוויטר ובטיקטוק.

השתיים, שהכירו בנופש מאורגן לנוצרים, ביחד מאז 2016. "לא היה לי מושג שזה יקרה באותו יום", אומרת ברנדי למגזין אאוט, "וגם היא [טאבי] לא. היא פשוט אמרה שהעיתוי הרגיש לה נכון. היא נשאה את הטבעת בכיס שלה במשך שנה עד שהייתה מוכנה להינשא".

"אני אפילו לא מצליחה לקרוא את כל התגובות", אמרה ברנדי בטיקטוק נוסף, "והדואטים והכל. האם כולם כל כך בהלם כשהטיקטוק הראשון שלהם הופך ויראלי? אני מודה לכם מאוד, אתם הכי טובים שיש".