מוניקה לווינסקי, שהתפרסמה בשנות התשעים המאוחרות בעקבות שערוריית המין עם נשיא ארצות הברית ביל קלינטון, שוברת את הרשת פעם נוספת - והפעם בטוויטר.

למען האמת, לווינסקי אפילו לא פרסמה ציוץ, אלא הגיבה בשתי אותיות בלבד לציוץ אחר, של הסופרת והקומיקאית האמריקאית שרה קופר. קופר כתבה בציוץ שלה: "עצתי לדור הצעיר: תעשו את הטעויות שלכם עכשיו. עד שתהיו בני ארבעים, בקושי תזכרו אותן ותוכלו לעשות אותן שוב ושוב". לווינסקי מצדה שיתפה את הציוץ והגיבה בצורה שגרמה לגולשים להעריץ אותה: 

כן, זה כל מה שהיה צריך כדי שלווינסקי תצבור יותר מ-38,000 שיתופים של התגובה שלה ביממה אחת - את הצליל "אמממ".

כזכור, לווינסקי, כיום בת 46, קיימה קשר מיני עם נשיא ארצות הברית ביל קלינטון בין השנים 1995 עד 1997, כשהגיעה לבית הלבן בתור מתמחה צעירה בת 22. הפרשה התפוצצה בשנת 1998. ביל קלינטון, אז בעשור החמישי לחייו, הצהיר בפני האומה האמריקנית תחת שבועה כי הוא "לא קיים יחסי מין עם האישה הזו", אלא שלווינסקי הודתה שקיימה עמו מין אוראלי בחדר הסגלגל. בסופו של דבר נפתח נגד קלינטון הליך הדחה בבית הנבחרים בעקבות עדות שקר; הוא זוכה מהאישומים, אך לווינסקי עברה טלטלה ולקתה מאז בפוסט טראומה.

במשך השנים עברה לוינסקי מספר גלגולים מקצועיים. במשך כמה שנים מכרה תיקי יד, בהמשך הנחתה תוכניות שידוכים בטלוויזיה, ובשנים האחרונות היא גם כותבת למגזין Vanity Fair. היא אקטיביסטית בולטת נגד בריונות ברשת, כשאף הגדירה את עצמה בתור "פציינט אפס" של הטרדות ברשת. עם פריצת תנועת מי טו, צייצה לווינסקי בטוויטר את ההאשטאג ורמזה שגם היא הייתה קורבן של תקיפה מינית. מאוחר יותר הסבירה שהתכוונה למערכת היחסים עם קלינטון, שכן הוא היה מבוגר ממנה ב-27 שנים והיה בעמדת כוח.

במהלך ועידת החדשות לשנת 2018, לווינסקי נטשה ראיון עם יונית לוי. זאת, אחרי שלוי שאלה אותה האם היא חושבת שקלינטון חייב לה התנצלות. המקרה עורר סערה בתקשורת העולמית; לוי צייצה שהשאלה הייתה מתואמת, אך לווינסקי טוענת שאמרה שלא תשיב על השאלה.