גבר תושב דרום קרוליינה כבר ראה את סופו מגיע והמוות מול העיניים, אחרי שניצל בדרך נס מתאונת דרכים מחרידה שתועדה כולה, עלתה לרשת ומעוררת זעזוע גדול.

בסרטון שצולם על ידי מצלמת פעמון הדלת של בני הזוג קווין ובוני סימבידה, אפשר לראות בבירור את הנהג, ג'ים עירוני, נכנס לצומת שליד ביתם של בני הזוג במהירות מופרזת, מאבד שליטה ומתהפך על הדשא של החצר שלהם - ושנייה לאחר מכן נראה אחד הנוסעים עף מהרכב.

התקרית הביזארית התרחשה בעיר הנהאן לפני מספר שבועות, ובמהלך הסרטון אפשר לראות את המכונית מתגלגלת כמה פעמים על הדשא בזמן הנוסע נזרק מהחלון באגרסיביות, ואז, למרבה האימה, הג'יפ נופל על הבחור ששרוע על הדשא ונעצר. כמה רגעים לאחר מכן, חבריו יוצאים מהרכב ונדהמים לגלות שהוא עדיין בחיים.

ממצאי חקירת המשטרה חשפו כי הנהג נסע הרבה מעבר למהירות המותרת באזור המיושב, וכמה שעות לאחר האירוע בני המשפחה שליד ביתם התרחש האירוע התייחסו לתקרית המבהילה וסיפרו כי הנוסע אמנם היה המום אחרי שהבין מה עבר עליו - אבל מהר מאוד הוא קם על רגליו.

"הבחור הזה בר מזל שהוא עדיין בחיים", סיפרה בוני לכלי תקשורת מקומי. "אני מאוד שמחה בשבילו שהוא חזר ללכת שוב", ובהמשך הוסיפה כי זו ממש לא הפעם הראשונה שתאונת דרכים קשה מתרחשת בסמוך לביתם, ולמעשה זו אחת הסיבות שבגללה הם החליטו להתקין מצלמה בפעמון הדלת.

קווין הציג את התיעוד המצמרר בישיבה של המועצה המקומית במטרה להעיר את תשומת ליבם לעובדה שנהגים נוסעים במהירות גבוהה בשכונה שלהם, וסיפר: "ראש העיר פנה אליי וביקש ממני להראות את הווידיאו בישיבה. זה לא מסוג הדברים שאנחנו רוצים שייקרו בעיר שלנו, ולא הגיוני שמדובר בתופעה שכיחה שאין לה פתרון".