שני עשורים אחרי: סיפורו של נח (או נואה) קלינה, "כוכב הרשת" שצילם את עצמו מדי יום מאז ה-11 בינואר 2000 חזר להטריף את העולם לאחר שפרסם סרטון שמתעד את תהליך הצילום שלו במשך 20 שנה בדיוק.

כבר לפני מספר שנים הפך סיפורו של קלינה לוויראלי לאחר שיצר סרטון שמתעד את פניו מדי יום במרכז התמונה על רקע שונה, מה שאנחנו רגילים להכיר בתור סלפי - אבל כשהוא רק התחיל המושג הזה כלל לא היה קיים.

קלינה החל בתהליך כאמור לפני שני עשורים בדיוק, בתחילת ינואר 2000, תמיד עם אותו פרצוף רציני, וכעת, 20 שנה אחרי שהתחיל בתהליך התיעוד המדהים, הוא סופר כבר למעלה מ-7263 תמונות שמרכיבות את הסרטון יוצא הדופן ששיתף לפני כשבוע בחשבון היוטיוב שלו.

כאמור, זו לא הפעם הראשונה בה סיפורו של קלינה הופך לוויראלי, וגם בשנת 2006, אחרי שש שנות צילום בלבד, הוא שיתף סרטון של סדרת התמונות שצבר עד אז וזכה להצלחה ברחבי הרשת.

כעת, בוגר יותר, עם יותר זקן וקמטים, הוא החליט לעשות זאת שוב: את הפרויקט הוא החל כשהיה בן 19 בלבד, עוד לפני כניסת הרשתות החברתיות (ופופולריות האינטרנט בכלל) לחיינו, ועכשיו, כשהוא חוגג 39, הוא ממשיך לכבוש את העולם, ומה שבאמת מדהים הוא שבערוץ היוטיוב שלו יש 3 סרטונים בלבד: אחד לפני 13 שנים, אחד נוסף לפני 7 שנים וזה שפרסם לפני כשבוע.

הפרויקט הזה של נוח העניק לאורך השנים השראה לרבים אחרים, כמו למשל לוטה אופמסטר, תושבת הולנד, שצולמה כבר בינקותה על ידי אביה, וכעת כבר חוגגת 20 עם צילום התהליך שזכה עד ל-10 מיליון צפיות, או המחווה שביצעו לו אנשי מפשחת סימפסון עם הסרטון של הומר מילדותו ועד בגרותו.