הנה מה שכולם כבר יודעים: ב-11 בפברואר תחשוף חברת סמסונג את מכשירי דגל שלה לשנה הקרובה, ממשיכי דרכו של הגלקסי s10, כאשר כרגע השמועות מדברות על שלושה מכשירים שונים: גלקסי S20, גלקסי S20 פלוס וגלקסי S20 אולטרה. על שני המכשירים הראשונים כבר כתבנו כאן, וכעת מתפנות השמועות לעסוק במה יהיה חדש במכשיר האולטרה החדש.

ובכן, מדובר במצלמות, וספציפית בחיישני המצלמות. למכשיר האולטרה צפויות להיות לא פחות מארבעה חיישנים שונים – הראשי הוא עדשת צילום רחבה של 108 מגה פיקסל, השני עדשת טלפוטו פריסקופ של 48 מגה פיקסל עם זום דיגיטלי פי 10 וזום אנלוגי עד פי 100, השלישי עדשה אולטרה-רחבה של 12 מגה פיקסל והרביעי הוא למעשה חיישן Time of Flight למדידת מרחקים מעצמים, שנראה כמו עדשה אבל הוא למעשה רק חיישן.

כל החיישנים הללו, כצפוי, מצריכים ארגון חדש של גב המכשיר, ועל כן המדליף הידוע Ishan Agarwal פרסם הדמיות חדשות המבוססות על שמועות שנחשף אליהן, לפיה סמסונג הולכת על צורת הריבוע הפופולרית (כפי שעשו אפל גוגל בסוף השנה שעברה), אם כי כוכבת ההצגה – עדשת הטלפוטו-פריסקופ – תקבל ככל הנראה הקצאה מיוחדת בתחתית עם כתובית של x100 המדגישה את יכולותיה. ריבוע המצלמות הראשי עצמו צפוי להיות בגוון שחור מבריק, בעוד התוספת שמתחתיו תגיע בצבע אפור מט.

בנוסף נחשפו השבוע גם מחירי המכשירים הצפויים באירופה לפחות – ה-S20 הרגיל יעלה בין 900 -1000 יורו, גירסת הפלוס תעלה בין 1050 ל-1100 יורו, בעוד גירסת האולטרה תעלה לא פחות מ-1,300 יורו. המכשירים צפויים להיות זמינים בהזמנה מוקדמת מיד לאחר האירוע, ולצאת לשוק באופן רשמי ב-13 במרץ. אנחנו כמובן נהיה בהשקה הרשמית ונביא לכם את כל שאר הפרטים.