קבוצת המילטון הודיעה על עליית מחירים גורפת על כלל מוצרי החברה המיוצרים בסין‎, כך פורסם הערב (חמישי) בתוכנית חיסכון. הצעד מגיע, לפי הודעת החברה, בעקבות "ההתפתחויות בשבועות האחרונים בסין - ואי חזרתם לעבודה מחופשת החג הסיני של פועלי מפעלי הייצור השונים".‎

 לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

בקבוצת המילטון ציינו כי העלייה היא במוצרי "מידאה". עוד ציינו בחברה כי מחירי חומרי הגלם במדינה עולים בשיעור חד וחריג וכך גם מחירי ההובלה הימית‎. ביבואנית התריעו כי על פי לוחות הזמנים של יציאת הסחורות מסין יווצרו בשוק חוסרים במלאי במוצרים שונים‎.

קבוצת המילטון מעלה מחירים בעקבות נגיף הקורונה
קבוצת המילטון מעלה מחירים בעקבות נגיף הקורונה

"אי לכך ולאחר מחשבה עמוקה, לצערנו עלינו להעלות את מחירי המוצרים באופן גורף בשיעור של כ-10% ממחיר הקנייה האחרון", מסרו מהחברה והוסיפו: "נעשה כל מאמץ על מנת למתן את עליית המחירים ולספוג חלקית את התנודות במחירים. ככל שהמצב ישתנה לטובה נשמח לחזור למחירינו המקוריים בהקדם ולעדכן על כך".

מקבוצת המילטון יבואנית מוצרי מידאה נמסר: "המצב החריג והקשה בסין מוביל למחסור בחומרי גלם ובסחורות, לצד התייקרות מחירי  ההובלות. אנחנו נמצאים בשיחות עם היצרן ומקווים לפתרון בזמן הקרוב. בכדי להמשיך ולתת שירות איכותי בסטנדרטים הקבועים של הקבוצה נאלצנו להעלות את המחירים של מוצרי מידאה בלבד באחוזים בודדים החל מחודש מרץ, במקביל לספיגת עלויות מצד החברה. אנו מתנצלים בפני קהל לקוחותינו ומקווים שנוכל לחזור לשגרה במהירות".