מהפכה בעולם הדייטינג: אפליקציית ההיכרויות "טינדר" הודיעה הבוקר (שישי) על השקת מערך שיהווה מעטפת הגנתית למשתמשים. בין האפשרויות החדשות שיעמדו לצד הגולשים: לחצן מצוקה במהלך הדייטים, אלגוריתם שייקבע האם תמונות המשתמשים אכן אותנטיות וגם - מערכת שתעקוב אחר המיקום שלכם במהלך הפגישה במקרה של מצוקה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

את הכלי המהפכני ביותר במסגרת המערך תשיק טינדר יחד עם חברת האבטחה האינטרנטית "נונלייט". כחלק מהתוכנה החדשה, יוכלו המשתמשים והמשתמשות להזין מראש באפליקציה את מקום ושעת המפגש. במקרה של מצוקה במהלך הדייט תעמוד ברשותם האפשרות ללחוץ על לחצן המצוקה ביישומון - ולהזעיק את כוחות הביטחון.

המערך החדש שתשיק טינדר
תאריך ומקום: המערך החדש שתשיק טינדר

מאפיין חדש נוסף הוא אלגוריתם חדש שיפענח את תמונות הפרופיל של גולשי האפליקציה – ויקבע האם הן אמיתיות. כחלק מהמערך החדש, האפליקציה אף תבקש מהמשתמשים לצלם "סלפי" בזמן אמת על מנת להוכיח שאכן תמונת הפרופיל אותנטית. במידה והאימות צלח המשתמשים יקבלו מהאפליקציה "וי כחול" המאשר שהם אכן נראים כמו שהם טוענים בתמונה.

"בכל יום מיליוני משתמשים בוטחים בנו שנכיר אותם לאנשים חדשים", סיפר מנכ"ל טינדר אלי סידמן. "אנו מחויבים לבניית תכונות בטיחות חדשניות המופעלות על ידי טכנולוגיה מהשורה הראשונה העונה על צרכי הדייטים של ימינו".