"דיאטות לא עובדות. אבל זה לא בגללך, זאת הגישה - ולכן NOOM  שונה". זה הסלוגן של האפליקציה החדשה שמשגעת את ארצות הברית, בעיקר בזכות ההבטחה שאם תפעלו על פי ההנחיות באפליקציה, תצליחו להוריד עד קילוגרם אחד בשבוע. אז איך היא עושה את זה? באמצעות מעקב יום יומי אחרי הארוחות שלכם, צוות מומחים שילווה אתכם, ודיאטה מותאמת אישית. הכירו את הדיאטה שמשגעת את ארה"ב

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"זה כלי שהוא מאוד עכשווי", סיפרה נעמה שירזי, תזונאית קלינית. "אנשים היום צריכים שהדיאטה תלך איתם לכל מקום. אין להם זמן פעם בשבוע ללכת לחדר הכושר ועוד פעם בשבוע לתזונאי. הדיאטה איתם, מנטרת אותם כל הזמן".

האפליקציה מחלקת את המזון ל-3: ירוק, צהוב ואדום. הצבעים מייצגים מערכת המודדת צפיפות קלורית. מזונות שכדאי לאכול מהם יותר, דברים חיוניים עם מעט קלוריות – לעומת כאלו שעדיף להמעיט בהם, לאור הצפיפות הקלורית הגבוהה. עם זאת, השימוש באפליקציה לא זול: השבועיים הראשונים אמנם בחינם - ואחר כך התשלום מזנק ל-160 שקלים בחודש.

הדיאטות האלו כבר הוכיחו את עצמן ברחבי העולם, עם ג'ניפר לופז שחוגגת השנה 50 וכריסטיאנו רונאלדו ששבר את הרשת כשפרסם את התפריט היומי שלו. ואולם, כדי לזכות במראה של הכוכבים הללו כנראה שנצטרך קצת יותר מדיאטה, מקורית ככל שתהייה.