בזמן הקצר שבו אפליקציית טיקטוק כבשה את הסמארטפונים, הספקנו לראות אלימות, שיימינג והסתה מצד אחד, אבל גם אתגרי רשת בלתי מזיקים וכשרונות ריקוד מגניבים שמעודדים אנשים להזיז את הגוף מצד שני. את השימוש המפתיע הזה עוד לא ראינו. פאוזה דרמטית. עד עכשיו.

תיאור הסרטון שעלה לאחרונה לטיקטוק הוא "After the car crash" – אחרי ההתרסקות. בשניות האחרונות של הסרטון רואים שמשה מנופצת של רכב שעומד על צידו, כאשר בתוכו שתי נערות עושות ליפ סינק, כאילו לא קרה כלום.

השיר ברקע, כמה סמלי, הוא  "Stupid" - טיפשי. סמלי אולי להתנהגות טיפשית של התייחסות בכזו קלות דעת לתאונה כזו מסוכנת, או אולי דווקא הטפשות של מי שמצקצק על הנערות ששרדו את האירוע ודווקא רוצות לחגוג את החיים שממשיכים ולהתמודד עם אירוע מטלטל, תרתי משמע, כפי שאמרה אחת מהן, קייטי קורנטי, לבאזפיד.

השיר לא נבחר במיוחד בשביל להיות סמלי. קורנטי אמרה שאחרי שוידאה שהיא וחברתה בסדר (שתיהן היו חגורות), הן החליטו לצלם טיקטוק עד שהמשטרה תגיע, ופשוט בחרו באופן אקראי את השיר הראשון שעלה באפליקציה.

הסרטון שוכפל גם לרשתות חברתיות אחרות ונצפה לפחות 1.6 מיליון פעמים. שלושה ימים אחריו אחריו, השתיים העלו סרטון של עצמן משחזרות את ההתהפכות בחדר שינה, כשהמשטרה חושבת שהן מתו, אך הן יצאו מהתאונה ללא כל פגע. למעט חבלה בשפה, שנגרמה מהסמארטפון.